Na jakie benefity i świadczenia może liczyć agent nieruchomości?

Apr 17, 2018 · Time 1 min. czytania

Na jakie benefity i świadczenia może liczyć agent Freedom Nieruchomości?

We Freedom Nieruchomości doceniamy pracę i zaangażowanie naszych pośredników. Stworzyliśmy system wynagrodzeń, by móc wyróżnić i dodatkowo zmotywować naszych najlepszych agentów, by razem z nami osiągali wspólne cele i przyczyniali się do dalszego rozwoju firmy. 

System premiowy we Freedom obejmuje wynagrodzenia roczne, miesięczne oraz kwartalne przyznawane adekwatnie do osiąganych wyników sprzedażowych. Najczęstszą formą takich nagród są premie finansowe.

Dużą wartość dodaną pracy w sieci Freedom Nieruchomości stanowią też liczne szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta oraz inne szkolenia specjalistyczne dopasowane w zależności od wybranej ścieżki rozwoju kariery. 

Może to też Ci się spodoba

Prowizja za usługę pośrednictwa – dwie propozycje. Jak podjąć decyzję?

Dostałem dwie różne propozycje prowizji za usługę pośrednictwa. Jak podjąć decyzję, z kim nawiązać współpracę?

Pewny wybór 08: Jak zweryfikować nieruchomość przed zakupem?

Jak zweryfikować nieruchomość przed zakupem? Przy zakupie nieruchomości pojawia się wiele pytań, m.in. o to, jak wygląda stan techniczny domu/mieszkania?

Domy hybrydowe – ekologiczne i oszczędne

Dom hybrydowy to dom, w którym zapotrzebowanie na energię z zewnątrz jest minimalne. Prąd, ogrzewanie i ciepło pozyskiwane są z odnawialnych źródeł energii, czyli słońca, wiatru i ziemi. To dom ekologiczny, oszczędny i wygodny.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.