Jak wybrać dobre biuro nieruchomości w Lublinie?

Apr 18, 2018 · Time 4 min. czytania

Bardzo często nieruchomość to najważniejsze z dóbr, jakie posiadamy. Mając przed sobą wizję sprzedaży, chcemy, aby nasz dorobek był potraktowany odpowiedzialnie i profesjonalnie. Zadajemy sobie wtedy pytania: Jakie biuro nieruchomości w Lublinie wybrać?

Z pewnością nie jest to proste zadanie. Zobacz jednak, na co musisz zwrócić szczególną uwagę.

Czego można się spodziewać po dobrym biurze nieruchomości w Lublinie?

Każdy z nas jest inny i każdy ma inne wymagania. Jednak jeżeli w grę wchodzą rzeczy, z którymi jesteśmy związani emocjonalnie, bądź takie, które pochłonęły większość naszych oszczędności, jesteśmy zgodni co do jednej kwestii. Musi być bezpiecznie.

Agencja nieruchomości Lublin proponuje swoim klientom kompleksową usługę bazującą przede wszystkim na partnerstwie. Wszelkie działania, które prowadzą do sprzedaży, są bezpośrednio omawiane z naszym klientem. Jesteśmy w ciągłym kontakcie, omawiamy najważniejsze kwestie, doradzamy, co należy wykonać, aby nieruchomość była sprzedana szybko i uzyskała na rynku najwyższą cenę.

Czy nie sprzedaję za tanio?

Kolejnym niezwykle ważnym aspektem jest wycena nieruchomości. Każdy klient obawia się, że uzyska zbyt niską cenę. Agencja nieruchomości Lublin proponuje swoim klientom wycenę nieruchomości opartą na cenach transakcyjnych i ofertowych obowiązujących na danym obszarze. Pozwala to uniknąć zawyżenia kwoty, co w rezultacie prowadzi do ciągłego obniżania ceny nieruchomości po to, by dogonić rynek.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu

Klienci zaufają tylko profesjonalistom. W takim razie co wyróżnia doradcę, który poważnie traktuje swoją pracę i wie, jak korzystnie sprzedać nieruchomość? Przede wszystkim szczerość. Taki doradca jest świetnie wyszkolony, posiada szeroką wiedzę na temat branży nieruchomości w Lublinie i rewelacyjnie odnajduje się w sprzedaży a do tego nie boi się o tym mówić!  

Pewność siebie, zaangażowanie, doświadczenie to tylko niektóre z cech dobrego doradcy. A tylko tacy agenci pracują w najlepszych biurach nieruchomości w Lublinie.

Nowoczesne rozwiązania

Nieustannie gonimy rynek. Musimy być na bieżąco z każdą nowinką technologiczną. Aby jak najlepiej zadbać o komfort klienta, wprowadziliśmy do naszej usługi wirtualne spacery, filmy z drona, home staging czy profesjonalne zdjęcia. Dzięki takim działaniom wiemy, że klient, nawet przed prezentacją nieruchomości, mógł się z nią zapoznać. Kluczowym elementem sprzedaży są social media. Innowacyjne biuro wie, że taki kanał komunikacji w dzisiejszych czasach jest niezawodny. Nie bez powodu świadomi agenci prowadzą swój personal branding na wysokim poziomie. Pozwala im to dotrzeć do większej liczby odbiorców, którzy mogą być potencjalnymi klientami.

Boję się negocjacji

Często nasi klienci odczuwają dyskomfort związany z rozmowami o cenie. Nie wiedzą, o ile mogą obniżyć kwotę, jak prowadzić negocjacje. Wtedy rolą doradcy jest bycie buforem pomiędzy kupującym a sprzedającym. W przypadku negocjacji zadaniem agenta jest łagodzenie ewentualnych konfliktów, dbanie o interesy obu stron. Dobre biuro nieruchomości wie, w jaki sposób podejść do sprawy tak, żeby każdy z uczestników był na pozycji wygranej. Troska o interesy sprzedającego i kupującego to bardzo trudne przedsięwzięcie. Nie można być w żaden sposób stronniczym. Charakterystyczną cechą profesjonalisty jest bycie opanowanym w każdej sytuacji.

Pamiętaj, że zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, warto się poznać. Zobacz TUTAJ, kto w Lublinie może Ci pomóc szybko i bezpiecznie!

Może to też Ci się spodoba

Program Pierwsze mieszkanie – kto skorzysta? Przegląd prasy 19.12.2022

Po kompletnej klęsce programu Mieszkanie Plus, raczej teoretycznym systemie dopłat do czynszów czy nieosiągalnym Mieszkaniu bez wkładu własnego, rząd zapowiada kolejną formę wsparcia. Program Pierwsze Mieszkanie, to atrakcyjny kredyt hipoteczny, który – tak jak te wcześniejsze – również ma sporo ograniczeń. Czy tym razem ktoś skorzysta? Zasady programu pierwsze mieszkanie. Ile wyniesie rata kredytu? Forsal.pl, […]

Inwestycja w mieszkanie do remontu. Czy warto?

Poniższą nieruchomość przyjęliśmy do oferty w stanie pozostawiającym wiele do życzenia. Zdjęcia “przed” nie budzą złudzeń. Klient kupił to mieszkanie pod wynajem i zdecydował się powierzyć mi zadanie przygotowania nieruchomości i znalezienia jej nowych lokatorów. Jak szybko udało się tego dokonać? Czy inwestycja w mieszkanie do remontu ma sens?

Czy otrzymam wsparcie w wypromowaniu biznesu na lokalnym rynku?

Czy otrzymam wsparcie w wypromowaniu biznesu na lokalnym rynku?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.