Co będzie jeśli klient się do mnie zgłosi z Waszego baneru?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Co będzie jeśli klient się do mnie zgłosi z Waszego baneru?

Najlepiej daj mu po prostu wizytówkę swojego pośrednika. Posiada on wszystkie informacje o ofercie i jest od tego, abyś Ty nie musiał się niczym przejmować. To jeden z największych plusów umowy na wyłączność – Twój czas, którego nie marnujesz na odbieranie telefonów i kwalifikację klientów.

Może to też Ci się spodoba

Mieszkanie pod klucz – czy to się opłaca?

Standard w Europie, w Polsce nadal dość rzadko wybierana opcja. Mimo to, w ciągu ostatnich lat coraz więcej deweloperów umieszcza ją w swojej ofercie. Czy i ile warto dopłacić do mieszkania pod klucz, by uniknąć stresu i straty czasu związanej z samodzielnym remontem? Odpowiadamy! Mieszkanie pod klucz? Z definicji proste Zacznijmy od tego, że mieszkanie […]

Pewny wybór 33. Standard mieszkania – czy remont przed sprzedażą się opłaca?

Pewny wybór 33. Standard mieszkania – czy remont przed sprzedażą się opłaca?

Czy warto remontować mieszkanie przed sprzedażą? Ponieważ są to dodatkowe koszty dla sprzedającego, warto mocno przyjrzeć się temu zagadnieniu! Poruszamy je w naszym nowym odcinku podcastu Pewny wybór.

Ewelina Zdancewicz lis 02, 2023 · 3 min. czytania

Zamieszanie wokół prezentacji nieruchomości

Podejmując decyzję o sprzedaży naszego domu czy mieszkania, powinniśmy traktować je jako produkt. Odpowiednio „opakować”, aby przyciągnąć jak największą liczbę faktycznie zainteresowanych klientów.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.