Co będzie jeśli klient się do mnie zgłosi z Waszego baneru?

Apr 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Co będzie jeśli klient się do mnie zgłosi z Waszego baneru?

Najlepiej daj mu po prostu wizytówkę swojego pośrednika. Posiada on wszystkie informacje o ofercie i jest od tego, abyś Ty nie musiał się niczym przejmować. To jeden z największych plusów umowy na wyłączność – Twój czas, którego nie marnujesz na odbieranie telefonów i kwalifikację klientów.

Może to też Ci się spodoba

Jak pozbyć się uciążliwego najemcy?

Inwestycja w nieruchomości powszechnie traktowana jest jako bezpieczna forma lokowania nadwyżek finansowych. I choć trudno się z tym nie zgodzić, każdy inwestor decydujący się na wynajem posiadanego mieszkania czy lokalu, powinien być świadomy istnienia wielu ryzyk. Mowa chociażby o uciążliwych najemcach, którzy mogą nie tylko wyrządzić wiele szkód materialnych, ale również stawiać opór przy próbie […]

Sprzedaż inwestycji deweloperskiej – jak odnieść sukces?

Stale wzrastająca ilość ofert z rynku pierwotnego oraz idąca za tym konkurencyjność, wymuszają na deweloperach stosowanie coraz bardziej przemyślanych działań marketingowych. Jak w całym procesie promocji i sprzedaży mogą pomóc im biura nieruchomości? Czy doradcy są gotowi na prowadzenie tak dużych projektów?

Czym różni się zadatek i zaliczka?

Czym różni się zadatek i zaliczka? Podstawą jest istota obu form płatności.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.