Co składa się na wynagrodzenie pośrednika?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Co składa się na wynagrodzenie pośrednika?

W prowizję wliczone są między innymi wszystkie koszty, jakie pośrednik i biuro muszą ponieść, aby zapewnić Twojej ofercie odpowiednie przygotowanie i promocję. W prowizji zawarte jest m.in.: stworzenie planu marketingowego, przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, analiza rynku, prawidłowa wycena, prowadzenie dni otwartych, wstępna kwalifikacja klientów, prowadzenie negocjacji, nadzór nad finalizacją umowy, zabezpieczenie dokumentacji i kwestii prawnych, pomoc kupującym w uzyskaniu kredytu, etc.

Więcej na temat tego, co składa się na prowizję pośrednika, znajdziesz tutaj.

Może to też Ci się spodoba

Jak kupić mieszkanie od dewelopera?

Zastanawiasz się, jak kupić mieszkanie od dewelopera? Sprawdź, na co kupujący musi zwracać szczególną uwagę, podejmując decyzje dotyczące wyboru inwestycji, a także konkretnego mieszkania!

Dzień otwarty – co to jest i jak go zorganizować?

Słyszałeś pojęcie dzień otwarty, ale nie do końca wiesz, co to jest? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania z nim związane.

Korekta cen i nowe zasady oceny zdolności kredytowej. Przegląd prasy 10.08.2022

Nadchodzi korekta cen Ceny mieszkań od deweloperów lipcu minimalnie drgnęły Sprzedaż mieszkań w największych miastach spadła Ceny nowych mieszkań w lipcu 2022. Infor.pl, 03.08.2022 Ceny mieszkań od deweloperów lipcu minimalnie drgnęły do góry w większości obserwowanych miast. Spadek odnotowano tylko w jednym. Mimo to kupujący wrócili na rynek, choć wciąż nie jest ich tylu, co […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.