Czy Freedom Nieruchomości prowadzi szkolenia dla franczyzobiorców?

Apr 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy Freedom Nieruchomości prowadzi szkolenia dla franczyzobiorców?

Tak. Raz na kwartał organizujemy 2-dniowe szkolenia dla franczyzobiorców – zarówno dla dyrektorów, jak i menedżerów. Cyklicznie odbywa się 5-dniowe szkolenie wstępne dla Twoich doradców oraz cały czas masz dostęp do dodatkowych szkoleń po preferencyjnych stawkach.

Może to też Ci się spodoba

Trendy dla rynku nieruchomości – pobierz Trendbooka 2018!

Jakie trendy dla rynku nieruchomości będą panować w 2018 r.? Na co należy się przygotować, czego obawiać, a z jakich działań zrezygnować? Pobierz najnowszego Trendbooka!

Jak sprzedać mieszkanie w Krakowie?

Pierwszy kwartał 2015 roku przyniósł zmniejszenie popytu na mieszkania w Krakowie w porównaniu do roku ubiegłego. Wynikło to głównie z nasycenia rynku po uruchomieniu programu “Mieszkanie Dla Młodych” oraz ze zwiększenia wysokości wkładu własnego przy kredycie hipotecznym. Z każdym kolejnym miesiącem popyt jednak wzrastał. Jak sprzedać mieszkanie w Krakowie?

Jak uzyskać korzystne warunki kredytowe w MdM?

Rok 2015 był przełomowy dla programu Mieszkanie dla Młodych. Przyniósł ważne zmiany w ustawie o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi. Najważniejszą z nich była możliwość skorzystania z dopłaty także na rynku wtórnym. Dodatkowo zniesiono ograniczenia wiekowe oraz wymóg nabywania pierwszego mieszkania w przypadku posiadania trójki bądź więcej dzieci. Przypominamy, jak uzyskać korzystne […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.