Czy mogę zlecić sprzedaż, jeśli nie mieszkam na stałe w Polsce?

Apr 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy mogę zlecić sprzedaż, jeśli nie mieszkam na stałe w Polsce?

Mamy duże doświadczenie we współpracy z klientami, którzy na co dzień nie mieszkają w Polsce. Co więcej, umowa na wyłączność to umowa wręcz stworzona dla takich właścicieli. Pozwala Ci ona w całości przekazać proces sprzedaży w ręce jednego agenta, który poprowadzi ją od początku do końca.

Zobacz więcej tutaj.

Może to też Ci się spodoba

Zniesienie współwłasności nieruchomości

O współwłasności nieruchomości, zaletach i wadach z nią związanych można by pisać bardzo wiele. Jak wiadomo nie od dziś, zgoda buduje.  

Sprzedaż mieszkania spółdzielczego – niezbędne dokumenty

Spółdzielcze, własnościowe prawo do lokalu to fenomen na skalę światową, który przetrwał do dziś. Banki, świadome znaczącego udziału takich lokali w ogólnym rynku nieruchomości, stworzyły procedury, które pozwalają na finansowanie kredytem transakcji z ich udziałem. Jak wygląda to w praktyce?

Myślisz o biznesie? Rozważ własne biuro nieruchomości

Znudzenie etatem, trudności we współpracowaniu z przełożonymi, chęć wyrwania się ze sztywnych korporacyjnych ram, potrzeba elastyczności lub bycia na swoim, konieczność napędzania się ekscytacją. Powodów do rozmyślania o własnym biznesie jest bez liku. Jak jednak wybrać ten właściwy pomysł i dlaczego własne biuro nieruchomości jest dobrym wyborem?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.