Czy muszę mieć doświadczenie w sprzedaży?

Apr 17, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy muszę mieć doświadczenie w sprzedaży?

Nie musisz posiadać doświadczenia sprzedaży, chociaż jest ono mile widziane i bez wątpienia pomocne. Na naszym szkoleniu wstępnym dla doradców nieruchomości, które trwa 5 dni, pod okiem wykwalifikowanych trenerów nauczysz się technik sprzedaży oraz zapoznasz się z podstawowymi zagadnieniami prawnymi dotyczącymi obrotu prawami do nieruchomości.

Bardzo przydaje się natomiast doświadczenie w obsłudze klienta lub w zawodach, w których ma się stały kontakt z ludźmi. Przekłada się to na umiejętność właściwego rozpoznania potrzeb klienta, jego nastawienia oraz stopnia decyzyjności i  zbudowania z nim relacji.

Warto dodać, że doświadczenie w sprzedaży jest w branży nieruchomości niewątpliwym atutem. Pomaga w sporządzeniu skutecznego planu sprzedaży nieruchomości tj. sprzedaży w krótkim czasie za możliwie jak najwyższą kwotę.

Może to też Ci się spodoba

Patodeweloperka – czym dokładnie jest?

Patodeweloperka – co oznacza to pojęcie? Przytaczamy jej przykłady. Poruszamy temat patodeweloperki i rządowych regulacji. Wskazujemy na wady lokalu i podpowiadamy, na co uważać. I podkreślamy: na szczęście nie każda deweloperka to patodeweloperka. Jak odróżnić dobre inwestycje oraz tych, które określamy jako co najmniej nietrafione? Patodeweloperka – co oznacza to pojęcie? Patodeweloperka – to bardzo […]

Pewny wybór 27. Czy czeka nas wzrost cen nieruchomości?

Rosnące ceny materiałów budowlanych, zmiany prawne, zapotrzebowanie rynku - to tylko kilka czynników, które w ostatnich latach wpłynęły na mocny wzrost cen nieruchomości.

Czy aby wykonywać zawód pośrednika muszę mieć własny samochód i prawo jazdy?

Czy aby wykonywać zawód pośrednika muszę mieć własny samochód i prawo jazdy?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.