Czy muszę mieć doświadczenie w sprzedaży?

Apr 17, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy muszę mieć doświadczenie w sprzedaży?

Nie musisz posiadać doświadczenia sprzedaży, chociaż jest ono mile widziane i bez wątpienia pomocne. Na naszym szkoleniu wstępnym dla doradców nieruchomości, które trwa 5 dni, pod okiem wykwalifikowanych trenerów nauczysz się technik sprzedaży oraz zapoznasz się z podstawowymi zagadnieniami prawnymi dotyczącymi obrotu prawami do nieruchomości.

Bardzo przydaje się natomiast doświadczenie w obsłudze klienta lub w zawodach, w których ma się stały kontakt z ludźmi. Przekłada się to na umiejętność właściwego rozpoznania potrzeb klienta, jego nastawienia oraz stopnia decyzyjności i  zbudowania z nim relacji.

Warto dodać, że doświadczenie w sprzedaży jest w branży nieruchomości niewątpliwym atutem. Pomaga w sporządzeniu skutecznego planu sprzedaży nieruchomości tj. sprzedaży w krótkim czasie za możliwie jak najwyższą kwotę.

Może to też Ci się spodoba

Rób swoje 08: SEO w małej agencji nieruchomości

Nieruchomości sprzedaje się głównie przez internet. Największe portale z ofertami inwestują olbrzymie środki w marketing internetowy. Robią wszystko, aby być jak najwyżej w wynikach wyszukiwania, pozyskiwać ruch i wartościowe leady (czyli kontakty). Innymi słowy – robią SEO. Czy samodzielne biura mają szanse wygrywać w tej bitwie?

Przegląd prasy

Pierwsze Mieszkanie – ponad 30 tys. złożonych wniosków. Przegląd prasy 28.08.2023

Ponad 32 tys. osób złożyło wnioski w programie Pierwsze Mieszkanie w ciągu 7 tygodni. Czy zainteresowanie tanimi kredytami przekłada się na wzrost sprzedaży nieruchomości?

Ewelina Zdancewicz Aug 28, 2023 · 3 min. czytania

Freedom – najlepsza firma w branży obrotu nieruchomościami w Polsce [wywiad]

Od maja 2023 roku w sieci działa nowy oddział – Freedom Gdańsk Południe. Jego dyrektor, Tomasz Paszko, opowiada o swojej drodze do zostania franczyzobiorcą oraz pokazuje, jakie korzyści można otrzymać, dołączając do Freedom. — Dlaczego zdecydowałeś się zostać franczyzobiorcą Freedom? — Jestem związany z nieruchomościami od 2016 roku. W pierwszej fazie mojej działalności zajmowałem się […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.