Czy otrzymam wsparcie w rekrutacji pracowników?

Apr 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy otrzymam wsparcie w rekrutacji pracowników?

Freedom Nieruchomości stale rozwija autorską Ścieżkę Kariery, która pozwala nie tylko przyciągać odpowiednich pracowników, ale również ich utrzymać. Nieustannie budujemy również markę pracodawcy, która ułatwia zdobywanie talentów. Dodatkowo, na skalę ogólnopolską współpracujemy z największymi portalami, takimi jak Pracuj.pl czy Praca.pl, dzięki czemu możemy zaoferować Ci bardzo preferencyjne warunki w przypadku publikacji ogłoszeń. Prowadzimy również własny program Szukamy Talentów.

Może to też Ci się spodoba

Umowa najmu okazjonalnego

Co powinna zawierać umowa najmu okazjonalnego i kiedy możemy w pełni korzystać z dobrodziejstw takiego wynajmowania nieruchomości?

Jak wyglądają obowiązki pośrednika nieruchomości?

Jak wyglądają obowiązki pośrednika nieruchomości?

Jakie nieruchomości są w cenie? Przegląd prasy 22.08.2022

Temat cen nieruchomości – wciąż gorący Jak wyglądały ceny mieszkań w lipcu? Dobry czas na szukanie okazji Nieruchomości luksusowe wciąż w cenie. Infor.pl, 16.08.2022 Nieruchomości luksusowe to segment nieruchomości, który ma się dobrze w trudnych czasach. Piętna nie odznaczyła na nim ani pandemia, ani bieżące zawirowania gospodarcze, które tak bardzo dotknęły nieruchomości z tzw. segmentu […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.