Czy otrzymam wsparcie w rekrutacji pracowników?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy otrzymam wsparcie w rekrutacji pracowników?

Freedom Nieruchomości stale rozwija autorską Ścieżkę Kariery, która pozwala nie tylko przyciągać odpowiednich pracowników, ale również ich utrzymać. Nieustannie budujemy również markę pracodawcy, która ułatwia zdobywanie talentów. Dodatkowo, na skalę ogólnopolską współpracujemy z największymi portalami, takimi jak Pracuj.pl czy Praca.pl, dzięki czemu możemy zaoferować Ci bardzo preferencyjne warunki w przypadku publikacji ogłoszeń. Prowadzimy również własny program Szukamy Talentów.

Może to też Ci się spodoba

Czy muszę mieć doświadczenie menedżerskie?

Czy muszę mieć doświadczenie menedżerskie?

Jak kupić mieszkanie z kredytem hipotecznym?

Mieszkanie jest już gotowe do zamieszkania, ale w księdze wieczystej wpisany jest bank. Spotkałeś się kiedykolwiek z taką sytuacją? Jaka była Twoja pierwsza reakcja? Strach, obawy, a może nawet chęć zmiany nieruchomości na inną? Okazuje się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Sprawdź, jak kupić mieszkanie z kredytem hipotecznym!

Szybka sprzedaż nieruchomości w praktyce – pobierz e-booka!

Zastanawiasz się, jak wygląda szybka sprzedaż nieruchomości? Co robią najskuteczniejsze biura, że tak sprawnie osiągają wyniki? Odpowiedź znajdziesz w nowej publikacji, przygotowanej przez Freedom Nieruchomości.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.