Czy po podpisaniu umowy na wyłączność mogę sprzedać samodzielnie?

Apr 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy po podpisaniu umowy na wyłączność mogę sprzedać samodzielnie?

Podpisując umowę na wyłączność, zobowiązujesz się do współpracy z biurem w celu sprzedaży. Jeśli sprzedasz samodzielnie, a biuro dokonało już pewnych działań marketingowo-sprzedażowych, wówczas może wystąpić o zwrot części poniesionych kosztów.

Może to też Ci się spodoba

Zamieszanie wokół prezentacji nieruchomości

Podejmując decyzję o sprzedaży naszego domu czy mieszkania, powinniśmy traktować je jako produkt. Odpowiednio „opakować”, aby przyciągnąć jak największą liczbę faktycznie zainteresowanych klientów.

Budowa domu czy kupno mieszkania? Porównanie opłacalności inwestycji daje ciekawy wynik! Przegląd prasy 23.01.2023

Co się obecnie bardziej opłaca: budowa domu czy kupno mieszkania? Okazuje się, że koszty tych inwestycji są do siebie bardzo zbliżone. Z kolei zakup mieszkania na wynajem będzie się opłacać, ale tylko osobom prywatnym. Firmy zapłacą prawie 29 razy wyższy podatek od nieruchomości niż osoby prowadzące najem prywatny. Co jeszcze słychać na rynku nieruchomości? Sprawdź […]

Wyróżnij się na rynku nieruchomości! Sprawdź home staging

Dla sprzedających sytuacja na rynku nieruchomości jest trudna. Dlaczego? Po pierwsze, podaż znacznie przewyższa popyt. Po drugie, standardowe działania już nie wystarczają do wypromowania oferty i szybkiego znalezienia nabywcy. Jak temu zadziałać? Wystarczy sięgnąć po innowacyjne sposoby na uatrakcyjnienie oferty, jednym z nich jest home staging. Wyróżnij się na rynku nieruchomości!

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.