Czym jest home staging?

Apr 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Czym jest home staging?

Home staging to technika przygotowania nieruchomości do sprzedaży, która pozwala pokazać jego prawdziwą wartość i uwypuklić wszystkie jej najważniejsze zalety.

Tak naprawdę, home staging to trzy podstawowe korzyści: wyróżnienie wizualne na tle pozostałych ofert, zaaranżowanie wnętrz zgodnie z ich przeznaczeniem oraz odwrócenie uwagi od nieistotnych szczegółów, a skupienie jej na plusach oferty.

Przeczytaj więcej o home stagingu tutaj.

Może to też Ci się spodoba

Mieszkania na sprzedaż w Olsztynie – aktualizowany przegląd inwestycji deweloperskich

Interesują Cię nowe mieszkania na sprzedaż w Olsztynie? Sprawdź, jakie inwestycje deweloperskie powinny Cię zainteresować. W połowie tekstu znajdziesz też specjalną mapę.

Home staging – o co w tym wszystkim chodzi?

Każdy, kto wpadł na pomysł sprzedaży nieruchomości zastanawiał się jak ugryźć ten „kawałek chleba”. Na początek prosta sprawa – trzeba zrobić „jakieś” zdjęcia, trzy, może ze cztery… Chyba wystarczy, przecież jak ktoś będzie chciał to przyjdzie i zobaczy na żywo. Otóż nie! Home staging jest sztuką, dzięki której szybko i zyskownie sprzedasz nieruchomość!

Jak wygląda rynek nieruchomości w Polsce?

Zastanawiasz się nad otwarciem własnego biura nieruchomości, ale nie znasz specyfiki branży? Poznaj historię rynku nieruchomości i bariery wejścia na rynek obrotu nieruchomościami. Dowiedz się, ile jest w Polsce sieciowych agencji nieruchomości i jak silną stanowią konkurencję dla Ciebie. Zoptymalizuj ryzyko. Poznaj problemy startujących przedsiębiorców i korzystaj z wiedzy doświadczonych graczy na rynku. Jak wygląda […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.