Czym jest home staging?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Czym jest home staging?

Home staging to technika przygotowania nieruchomości do sprzedaży, która pozwala pokazać jego prawdziwą wartość i uwypuklić wszystkie jej najważniejsze zalety.

Tak naprawdę, home staging to trzy podstawowe korzyści: wyróżnienie wizualne na tle pozostałych ofert, zaaranżowanie wnętrz zgodnie z ich przeznaczeniem oraz odwrócenie uwagi od nieistotnych szczegółów, a skupienie jej na plusach oferty.

Przeczytaj więcej o home stagingu tutaj.

Może to też Ci się spodoba

Franczyza nieruchomości – ile potrzebujesz środków do otwarcia własnej agencji?

Dla kogo przeznaczona jest franczyza nieruchomości i jak wygląda odpowiedni kandydat na dyrektora placówki? Ile musi mieć środków na otwarcie własnego biura i co może mu zaoferować branża nieruchomości?

MDM – jak skorzystać z dopłat?

W ubiegłym tygodniu rząd przyjął projekt ustawy, która nowelizuje zasady działania programu MDM. Co to oznacza dla osób planujących zakup nieruchomości? MDM – jak skorzystać z dopłat w 2017 roku?

Jak rząd chce walczyć z tzw. patodeweloperką? Przegląd prasy 04.01.2023

Czy wysokie stopy procentowe nadal będą wstrzymywać ruchy klientów konsumpcyjnych na rynku nieruchomości i jak wyglądał na nim ubiegły rok? W jaki sposób rząd chce walczyć z “patodeweloperką”? Odpowiedzi na te pytania poniżej! Zapraszamy do lektury najnowszych artykułów prasowych dotyczących sytuacji na rynku nieruchomości! Buda o programie “Pierwsze Mieszkanie”: System będzie szczelny. Forsal.pl, 04.01.2023 Zapowiedziany […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.