Freedom Nieruchomości podpisał umowę na obsługę inwestycji Shellter

Jul 25, 2018 · Time 2 min. czytania

Spółka TLC Inwest, realizator inwestycji Shellter, podpisała umowę na obsługę marketingowo-sprzedażową z Freedom Nieruchomości.  Projekt będzie realizowany przez oddział Freedom Nieruchomości Warszawa Mokotów, kierowany przez Patryka Kuczwalskiego i Marcina Więzika.

Shellter to kompleks apartamentowo–hotelowy, który powstanie w Rogowie, 15 km od Kołobrzegu. Realizacją inwestycji zajmuje się spółka TLC Inwest, której prezesem jest Lech Chudy – współtwórca sukcesu sieci CCC. Spółka ma już na koncie między innymi budowę centrów handlowych Cuprum Arena w Lubinie, Korona w Kielcach, czy Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

shellter kołobrzeg

Na szczególną uwagę zasługuje lokalizacja inwestycji, która – oprócz niepodważalnych walorów przyrodniczych – zapewniać ma pewny i stały zysk, z uwagi m.in. na:

  • średnie obłożenie hoteli w powiecie kołobrzeskim wynosi 83%, podczas gdy średnia krajowa wynosi raptem 38,6%;
  • położenie inwestycji w województwie zachodniopomorskim gwarantuje stały wzrost wartości nieruchomości i udział w najszybciej rosnącym rynku miejsc noclegowych.

shellter kołobrzeg

Shellter Kołobrzeg

Inwestycja Shellter to 500 apartamentów i 250 pokoi w hotelu 4–gwiazdkowym. Za projekt odpowiada Głębowski Studio, twórcy m.in. wielokrotnie nagradzanego projektu Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Inwestor oferuje możliwość zakupu w systemie condo.

Dowiedz się więcej o inwestycji tutaj.
Odwiedź stronę oddziału Freedom Nieruchomości Warszawa Mokotów.

Może to też Ci się spodoba

Jakie są oczekiwania od kandydata na franczyzobiorcę?

Jakie są oczekiwania od kandydata na franczyzobiorcę?

Skuteczna sprzedaż mieszkania – Iława, ul. Matejki

Żadne uczucie nie może równać się z chwilą, kiedy otrzymujesz naoczne dowody, że to co robisz jest słuszne i skuteczne. Stosując metody Freedom odmieniłam i sprzedałam mieszkanie, w które zaczynali wątpić już nawet sami właściciele! Skuteczna sprzedaż mieszkania – case study!

Co w przypadku, kiedy mam już podpisane umowy z pośrednikami, a chcę podpisać umowę na wyłączność?

Co w przypadku, kiedy mam już podpisane umowy z pośrednikami, a chcę podpisać umowę na wyłączność?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.