Rób Swoje 01: Metoda leniwego sprzedawcy

maj 09, 2019 ·

Posłuchaj pierwszego odcinka podcastu Freedom – Rób Swoje z udziałem Pawła Sobocińskiego, doświadczonego trenera sprzedaży. Dowiedz się, czy agent nieruchomości powinien mieć więcej wspólnego z leniwcem, czy ze strusiem pędziwiatrem. Sprawdź, na czym polega metoda leniwego sprzedawcy.

 

Interesujesz się sprzedażą nieruchomości? Zastanawiasz się nad otwarciem własnego biznesu w tej specyficznej branży? Dobrze trafiłeś! Właśnie ruszyliśmy z podcastem pt. “Rób Swoje”, który pomoże ci rozwinąć skrzydła. Nasi goście inspirują do działania i uczą, jak prowadzić rentowną firmę oraz czerpać radość z codziennej pracy. Wierzymy, że w biznesie – tak jak w życiu – warto robić swoje.

Do rozmów z Agnieszką Wiśniewską przed mikrofonem w naszym studiu zaprosiliśmy wyjątkowych ekspertów. W pierwszym odcinku podcastu Rób Swoje pt. “Metoda leniwego sprzedawcy” o roli sprzedawcy na gruncie nieruchomości w dzisiejszym świecie i o tym, co – z punktu widzenia procesu, nie samego człowieka – jest kluczowe do osiągnięcia sukcesu, opowiada Paweł Sobociński, trener sprzedaży sieci Freedom Nieruchomości, doświadczony coach oraz wdrożeniowiec. Ekspert w zakresie podpisywania umów na wyłączność. Na rynku od 2012 roku. Przez pierwsze trzy lata pracował jako agent, utrzymując się w ścisłej czołówce doradców z najlepszym wynikiem sprzedażowym oraz bijąc rekord sprzedaży, uzyskanej w jednym miesiącu.

Droga do większych zarobków

Obecnie Paweł Sobociński prowadzi autorski cykl szkoleniowo-warsztatowy dla doradców i menadżerów oraz odpowiada za proces wdrożenia agentów nieruchomości do sieci Freedom. Jest też autorem wewnętrznego podręcznika firmy, opisującego system sprzedaży.

 

Trener sprzedaży Freedom, Paweł Sobociński

Zastanawiałem się mocno, w którym kierunku iść. Wiedziałem na pewno, że będzie to sprzedaż. Prozaiczny powód – chciałem mieć więcej pieniędzy. Interesowały mnie ubezpieczenia i nieruchomości, bo w grę wchodziła sprzedaż doradcza, ekspercka. Wybrałem Freedom Nieruchomości z polecenia.

 

Prowadząca podcast, Agnieszka Wiśniewska docieka w rozmowie z Pawłem Sobocińskim, jak agent nieruchomości powinien radzić sobie z poszukiwaniem klientów na lokalnym rynku nieruchomości oraz jakimi kompetencjami musi się wyróżniać, żeby profesjonalnie zrealizować powierzone mu przez klientów zadania.

Kolejny odcinek już 24 maja!

Premierę 2. odcinka Freedom Podcast – Rób Swoje zaplanowaliśmy na piątek, 24 maja. Nie przegap! Dołącz do grona naszych subskrybentów i bądź na bieżąco. Formularz znajdziesz poniżej. Podzielimy się z Tobą dodatkowymi materiałami – transkrypcją podcastu (do poczytania), checklistami (do planowania biznesu w nieruchomościach) oraz e-bookami z praktycznymi wskazówkami, jak rozgryźć branżę.

Słuchaj podcastu na urządzaniach mobilnych!

Znajdziesz nas w aplikacjach: iTunes, Spotify oraz w serwisie YouTube. Jeśli spodobała ci się nasza audycja, koniecznie zostaw komentarz. Nic tak nie rozwija, jak zdrowy feedback!

Przyjemnego słuchania i… #róbswoje!

Bezpośrednie linki znajdziesz również poniżej! Przyjemnego słuchania!

Rób Swoje 01: Metoda leniwego sprzedawcy

Rób Swoje 02: Pomysł na własny biznes

Rób Swoje 03: Jak pracować na rekomendacjach?

Rób Swoje 04: Znaczenie internetu w sprzedaży nieruchomości

Rób Swoje 05: Jak nie utonąć w morzu wydatków?

Rób Swoje 06: Tata. Mąż. Meneger. Mentor.

Rób Swoje 07: Słowiańska legenda… biznesu

Rób Swoje 08: SEO w małej agencji nieruchomości

Rób Swoje 09: To mi się NIE opłaca 


Może to też Ci się spodoba

Rób Swoje 03: Jak pracować na rekomendacjach?

Rekomendacje to święty Graal sprzedaży i biznesu. Każdy chciałby mieć lojalnych klientów, którzy polecają nas dalej. Ale jak to zrobić? Na co stawiać? Jakich trików używać? A może wręcz przeciwnie? Jakim nie być, by być polecanym? W trzecim odcinku Freedom Podcast – Rób Swoje! o tym, jak pracować na rekomendacjach i odnieść sukces rozmawiamy z […]

Ile Fraser/ fot. Private Islands

Najmniejsza wyspa na świecie wystawiona na sprzedaż!

Na rynku pojawiła się jedna z najbardziej nietypowych ofert sprzedaży nieruchomości - XIX wieczna wyspa, zlokalizowana na kanadyjskiej rzece św. Wawrzyńca. Miejsce, do którego można się dostać tylko łodzią. Kto chciałby tam zamieszkać?

Co zrobić, kiedy z pozoru łatwa sprzedaż okazuje się trudna?

Kiedy podejmujemy się realizacji jakiegoś zadania, rzadko zakładamy czarne scenariusze. Pobieżnie analizujemy sytuację, układamy w głowie prowizoryczny plan działania, oczyma wyobraźni widzimy już efekt końcowy, bo przecież dlaczego coś miałoby się nie udać? Gorzej, jeżeli mimo perfekcyjnie przygotowanej strategii i świadomości, że sprawa wymaga większego zaangażowania, na każdym kroku zaskakują nas sytuacje, które przecież nie […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.