FreeUp - jedyna na rynku aplikacja dla agentów Freedom

Jan 24, 2020 · Time 4 min. czytania

Praca w nieruchomościach, jak każda profesja, ma swoje blaski i cienie. Sprzedaż zakończona sukcesem i wysoka prowizja często poprzedzone są godzinami żmudnej, wymagającej i powtarzalnej pracy. Telefonowanie do klientów, pozyskiwanie nieruchomości, weryfikacja dokumentacji, analiza promocji, w tym godziny spędzone na przeglądaniu ogłoszeń. Jak nie utonąć w morzu ogłoszeń, no i przede wszystkim: jak pracować mądrzej i szybciej?

FreeUp- czyli jak być smart gdy pracy ciągle przybywa?

No właśnie. Piętrzące się oferty i ciągła konieczność ich przeglądania potrafią zniechęcić. Jako specjaliści od nieruchomości wiemy o tym doskonale, więc postawiliśmy na efektywność!. W odpowiedzi na nasze potrzeby powstała aplikacja, którą pokochaliśmy miłością bezwzględną, czyli FreeUp. Z założenia ma ona usprawniać pracę z ofertami dzięki możliwości zbierania statystyk oglądalności i konwersji z wszystkich najważniejszych portali i prezentowania ich w jednym panelu. Odpada więc konieczność logowania się na poszczególne konta, przeskakiwania ze strony na stronę, tworzenia kolejnych zakładek i powielania pracy przy ewidencjonowaniu poszczególnych wartości. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się w aplikacji i przejść do zakładki oferty.

Statystycznie najlepsza aplikacja

FreeUp to narzędzie, które oferuje nam dokładne statystyki naszych ofert, podane w czytelny i przystępny sposób. Jeśli chcemy wiedzieć ile dokładnie wyświetleń miała nasza oferta, ile osób kliknęło w kartę ogłoszenia, czy jest skuteczna, lub czy może warto coś w niej zmienić by była atrakcyjniejsza, to mamy do tego gotowe narzędzie. Możemy dowolnie modyfikować swoje oferty i na bieżąco otrzymywać informacje zwrotne odnośnie tego co konwertuje.

..do pracy z Klientem

Dostęp do statystyk to również idealne narzędzie do pracy z klientami. W każdej chwili możemy zaprezentować mu statystyki jego ogłoszenia lub porównać je z popularnością podobnych nieruchomości na lokalnym rynku. FreeUp będzie pomocny również w sytuacji, gdy klient nie jest przekonany co do współpracy z nami i trudno mu uwierzyć, że profesjonalne ogłoszenia wygenerują większe zainteresowanie jego ofertą. Za pomocą paru kliknięć możemy pobrać raport i statystyki dostępne w formie PDF i przesłać je do klienta. Stawiamy na regularny feedback wyników oferty, który sprawia że Klient czuje się doceniony i profesjonalnie obsłużony.

Dla kogo?

Jesteśmy dumni, bo FreeUp to jedyne takie rozwiązanie na rynku nieruchomości. Każdego dnia pomaga naszym agentom w skutecznej sprzedaży oraz pracy z Klientem – i o to chodzi! Dlatego jeżeli zainteresowała Cię nasza aplikacja to mamy dobrą wiadomość – FreeUp jest dostępna za darmo dla każdego pracownika Freedom Nieruchomości. Dzięki jej intuicyjnemu interfejsowi pomoże Wam w pracy już pierwszego dnia! Oczywiście to tylko jeden z wielu powodów dla których warto dołączyć do naszego zespołu, jeśli jednak jesteście ciekawi, co sprawia, że nasi agenci potrafią łączyć skuteczna sprzedaż z pasją do nieruchomości, to koniecznie sprawdźcie nasze wcześniejsze artykuły.

Może to też Ci się spodoba

Jak się mentalnie przygotować do założenia własnego biznesu

Powodów, które sprawiają, że zaczynamy myśleć o własnej firmie jest pewnie tyle, ilu przedsiębiorców. Czasem to kwestia wyboru, czasem wręcz przeciwnie – braku innego wyjścia. Niezależnie jednak od tego, dlaczego podejmujemy decyzję o przejściu na swoje, warto dobrze się przygotować. Nie tylko finansowo i merytorycznie, ale również mentalnie. To szczególnie istotne, jeśli pomysł na biznes […]

Mieszkanie w kamienicy – czy warto kupić i na co zwrócić uwagę? 

Zanim zdecydujesz się na zakup mieszkania w kamienicy, sprawdź kilka szczegółów prawnych oraz przeanalizuj wady i zalety takiej inwestycji. Zacznij od przejrzenia wpisu do rejestru zabytków, który jest jedną z form ochrony konserwatorskiej obok ochrony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Bez względu na formę ochrony konserwatorskiej właściciel ma obowiązek zabezpieczenia i utrzymania zabytku oraz jego […]

Gdzie kończy się home staging?

W mediach coraz głośniej o home stagingu. Coraz więcej ludzi nabiera świadomości, jak ważne i niezbędne jest to narzędzie przy sprzedaży nieruchomości. Jednak większość opinii koncentruje się na początkowych etapach tworzenia sceny, zapominając, że home staging sięga daleko, daleko dalej… Gdzie kończy się home staging?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.