FreeUp - jedyna na rynku aplikacja dla agentów Freedom

sty 24, 2020 · Time 4 min. czytania

Praca w nieruchomościach, jak każda profesja, ma swoje blaski i cienie. Sprzedaż zakończona sukcesem i wysoka prowizja często poprzedzone są godzinami żmudnej, wymagającej i powtarzalnej pracy. Telefonowanie do klientów, pozyskiwanie nieruchomości, weryfikacja dokumentacji, analiza promocji, w tym godziny spędzone na przeglądaniu ogłoszeń. Jak nie utonąć w morzu ogłoszeń, no i przede wszystkim: jak pracować mądrzej i szybciej?

FreeUp- czyli jak być smart gdy pracy ciągle przybywa?

No właśnie. Piętrzące się oferty i ciągła konieczność ich przeglądania potrafią zniechęcić. Jako specjaliści od nieruchomości wiemy o tym doskonale, więc postawiliśmy na efektywność!. W odpowiedzi na nasze potrzeby powstała aplikacja, którą pokochaliśmy miłością bezwzględną, czyli FreeUp. Z założenia ma ona usprawniać pracę z ofertami dzięki możliwości zbierania statystyk oglądalności i konwersji z wszystkich najważniejszych portali i prezentowania ich w jednym panelu. Odpada więc konieczność logowania się na poszczególne konta, przeskakiwania ze strony na stronę, tworzenia kolejnych zakładek i powielania pracy przy ewidencjonowaniu poszczególnych wartości. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się w aplikacji i przejść do zakładki oferty.

Statystycznie najlepsza aplikacja

FreeUp to narzędzie, które oferuje nam dokładne statystyki naszych ofert, podane w czytelny i przystępny sposób. Jeśli chcemy wiedzieć ile dokładnie wyświetleń miała nasza oferta, ile osób kliknęło w kartę ogłoszenia, czy jest skuteczna, lub czy może warto coś w niej zmienić by była atrakcyjniejsza, to mamy do tego gotowe narzędzie. Możemy dowolnie modyfikować swoje oferty i na bieżąco otrzymywać informacje zwrotne odnośnie tego co konwertuje.

..do pracy z Klientem

Dostęp do statystyk to również idealne narzędzie do pracy z klientami. W każdej chwili możemy zaprezentować mu statystyki jego ogłoszenia lub porównać je z popularnością podobnych nieruchomości na lokalnym rynku. FreeUp będzie pomocny również w sytuacji, gdy klient nie jest przekonany co do współpracy z nami i trudno mu uwierzyć, że profesjonalne ogłoszenia wygenerują większe zainteresowanie jego ofertą. Za pomocą paru kliknięć możemy pobrać raport i statystyki dostępne w formie PDF i przesłać je do klienta. Stawiamy na regularny feedback wyników oferty, który sprawia że Klient czuje się doceniony i profesjonalnie obsłużony.

Dla kogo?

Jesteśmy dumni, bo FreeUp to jedyne takie rozwiązanie na rynku nieruchomości. Każdego dnia pomaga naszym agentom w skutecznej sprzedaży oraz pracy z Klientem – i o to chodzi! Dlatego jeżeli zainteresowała Cię nasza aplikacja to mamy dobrą wiadomość – FreeUp jest dostępna za darmo dla każdego pracownika Freedom Nieruchomości. Dzięki jej intuicyjnemu interfejsowi pomoże Wam w pracy już pierwszego dnia! Oczywiście to tylko jeden z wielu powodów dla których warto dołączyć do naszego zespołu, jeśli jednak jesteście ciekawi, co sprawia, że nasi agenci potrafią łączyć skuteczna sprzedaż z pasją do nieruchomości, to koniecznie sprawdźcie nasze wcześniejsze artykuły.

Może to też Ci się spodoba

Jak sprzedać mieszkanie, będąc za granicą?

Jak sprzedać mieszkanie, będąc za granicą? Jeden z moich klientów, chciał sprzedać mieszkanie w Olsztynie, ale mieszkał na stałe poza granicami kraju. Poinformowałam go, że oczywiście podejmę się sprzedaży, lecz żeby wykonać swoją pracę profesjonalnie i skutecznie pracuję z klientami tylko na wyłączności.

Księgi wieczyste – jak je znaleźć i czego można się z nich dowiedzieć?

Księgi wieczyste – tajemnicze zbiory, które zrozumieją jedynie notariusz i pośrednik, czy zwykły dokument, zawierający najważniejsze informacje? Sprawdź, gdzie znaleźć księgi wieczyste i co w nich znajdziesz!

Czy można przenieść kredyt hipoteczny do innego banku?

Czy wiesz, że kredyt hipoteczny nie oznacza ślubu z danym bankiem? Zdecydowanie nie musisz przyrzekać, że nie opuścisz danej instytucji „aż do ostatniej raty”. Często klienci nie zdają sobie sprawy z tego, że mogą przenieść kredyt do innego banku. Refinansowanie kredytu, to nic innego, jak przejęcie zobowiązania przez inny bank i dalsze jego spłacanie na […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.