Home staging - o co w tym wszystkim chodzi?

Sep 07, 2015 · Time 3 min. czytania

Każdy, kto wpadł na pomysł sprzedaży nieruchomości zastanawiał się jak ugryźć ten „kawałek chleba”. Na początek prosta sprawa – trzeba zrobić „jakieś” zdjęcia, trzy, może ze cztery… Chyba wystarczy, przecież jak ktoś będzie chciał to przyjdzie i zobaczy na żywo. Otóż nie! Home staging jest sztuką, dzięki której szybko i zyskownie sprzedasz nieruchomość!

Tak jak mechanikowi zlecasz naprawę samochodu, tak pośrednikowi zleć sprzedaż swojej nieruchomości. I to najlepiej takiemu, który kompleksowo zajmie się Twoim domem czy mieszkaniem i jednocześnie sprawi, że zwykłe, pachnące codziennością „M” przerodzi się w tak zwaną „perełkę”. Home staging to podstawa sukcesu.

Aby tak się stało, trzeba uświadomić sobie jedną rzecz, a mianowicie: sprzedając nasze mieszkanie, nie mamy sprzedać naszego stylu życia – wręcz przeciwnie, mamy trafić w grupę docelową i pokazać jej, że właśnie ta oferta jest w stanie zapewnić styl życia, o którym marzą.

Marzenia

I tu pojawia się magiczne słowo „marzyć”- nasze słowo klucz. Bo któż z nas nie chciałby mieszkać w nowoczesnym mieszkaniu, którym bez skrępowania mógłby pochwalić się swoim znajomym. Home staging jest świetnym narzędziem, ku realizacji marzeń przyszłego nabywcy. Zobacz.

Zaproś Home Stagera do swojego mieszkania, a zobaczysz, co mogłeś przeoczyć i jaki potencjał posiada Twoja nieruchomość. To ciekawe i dość regularnie obserwowane przeze mnie zachowania sprzedających, gdy po wykonaniu niewielkiego liftingu ich mieszkania widzą swoje wnętrza w nowych barwach. Zazwyczaj najpierw pojawia się lekkie niedowierzanie, że mają takie świetne mieszkanie, później komentarz- że tak im się podoba, że może jednak nie sprzedadzą. Na szczęscie, na końcu jest już tylko zadowolenie z szybkiej sprzedaży i to za dobrą cenę.

Rynek jaki jest każdy widzi

Bo dzisiaj rynek jest taki, że klient woli dopłacić i wejść na gotowe, niż głowić się nad tym, co trzeba zrobić i ile to jeszcze będzie kosztowało. Home Staging to rewelacyjne narzędzie, które nada Twojej nieruchomości nowy styl, sprawi iż wnętrza staną się bardziej dostępne dla większej liczby osób – potencjalnych nabywców.

Nowe musi nieść powiew świeżości i taką świeżością będzie powiewać Twoje mieszkanie, jeśli zaprosisz do niego specjalistę. Home Stager oceni każde wnętrze obiektywnie, nie będzie rozczulał się nad drobiazgami. To co dobre – zostanie, to co złe – odejdzie. Stylizacja kolorystyczna, proporcje barw, brył, akcentów stworzą harmonijną całość i tym pięknem będą przyciągać klientów, bo przecież chodzi o to, by się poczuć jak u siebie…

 

Może to też Ci się spodoba

Jak wygląda dokładnie usługa kupna z pośrednikiem?

Jak wygląda dokładnie usługa kupna z pośrednikiem?

Jak szybko sprzedać działkę?

Może się wydawać, że niezabudowany grunt jest nieruchomością, której sprzedaż jest najmniej problemowa w porównaniu z mieszkaniami czy domami. Nic bardziej mylnego!

Na jaką pomoc mogę liczyć od franczyzodawcy?

Na jaką pomoc mogę liczyć od franczyzodawcy?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.