Home staging - o co w tym wszystkim chodzi?

wrz 07, 2015 · Time 3 min. czytania

Każdy, kto wpadł na pomysł sprzedaży nieruchomości zastanawiał się jak ugryźć ten „kawałek chleba”. Na początek prosta sprawa – trzeba zrobić „jakieś” zdjęcia, trzy, może ze cztery… Chyba wystarczy, przecież jak ktoś będzie chciał to przyjdzie i zobaczy na żywo. Otóż nie! Home staging jest sztuką, dzięki której szybko i zyskownie sprzedasz nieruchomość!

Tak jak mechanikowi zlecasz naprawę samochodu, tak pośrednikowi zleć sprzedaż swojej nieruchomości. I to najlepiej takiemu, który kompleksowo zajmie się Twoim domem czy mieszkaniem i jednocześnie sprawi, że zwykłe, pachnące codziennością „M” przerodzi się w tak zwaną „perełkę”. Home staging to podstawa sukcesu.

Aby tak się stało, trzeba uświadomić sobie jedną rzecz, a mianowicie: sprzedając nasze mieszkanie, nie mamy sprzedać naszego stylu życia – wręcz przeciwnie, mamy trafić w grupę docelową i pokazać jej, że właśnie ta oferta jest w stanie zapewnić styl życia, o którym marzą.

Marzenia

I tu pojawia się magiczne słowo „marzyć”- nasze słowo klucz. Bo któż z nas nie chciałby mieszkać w nowoczesnym mieszkaniu, którym bez skrępowania mógłby pochwalić się swoim znajomym. Home staging jest świetnym narzędziem, ku realizacji marzeń przyszłego nabywcy. Zobacz.

Zaproś Home Stagera do swojego mieszkania, a zobaczysz, co mogłeś przeoczyć i jaki potencjał posiada Twoja nieruchomość. To ciekawe i dość regularnie obserwowane przeze mnie zachowania sprzedających, gdy po wykonaniu niewielkiego liftingu ich mieszkania widzą swoje wnętrza w nowych barwach. Zazwyczaj najpierw pojawia się lekkie niedowierzanie, że mają takie świetne mieszkanie, później komentarz- że tak im się podoba, że może jednak nie sprzedadzą. Na szczęscie, na końcu jest już tylko zadowolenie z szybkiej sprzedaży i to za dobrą cenę.

Rynek jaki jest każdy widzi

Bo dzisiaj rynek jest taki, że klient woli dopłacić i wejść na gotowe, niż głowić się nad tym, co trzeba zrobić i ile to jeszcze będzie kosztowało. Home Staging to rewelacyjne narzędzie, które nada Twojej nieruchomości nowy styl, sprawi iż wnętrza staną się bardziej dostępne dla większej liczby osób – potencjalnych nabywców.

Nowe musi nieść powiew świeżości i taką świeżością będzie powiewać Twoje mieszkanie, jeśli zaprosisz do niego specjalistę. Home Stager oceni każde wnętrze obiektywnie, nie będzie rozczulał się nad drobiazgami. To co dobre – zostanie, to co złe – odejdzie. Stylizacja kolorystyczna, proporcje barw, brył, akcentów stworzą harmonijną całość i tym pięknem będą przyciągać klientów, bo przecież chodzi o to, by się poczuć jak u siebie…

 

Może to też Ci się spodoba

Próba naprawy rynku mieszkaniowego, czyli nadchodzące tanie kredyty. Jak wpłyną na sytuację? Przegląd prasy 27.02.2023

Rząd próbuje naprawić rynek mieszkaniowy, ale jego działania niekorzystnie wpływają na obecną sytuację. Jednocześnie na program dopłat “Bezpieczny kredyt 2%” czeka coraz więcej Polaków, których teraz nie stać na własną nieruchomość. Ci, którzy musieli wstrzymać się z kredytowaniem mieszkania, stawiali na wynajem. A niełatwo jest znaleźć dobrą ofertę – napływ uchodźców spotęgował problem kurczącej się […]

Nysa – nowy oddział Freedom Nieruchomości!

Do sieci Freedom Nieruchomości dołączył nowy franczyzobiorca, Piotr Stokłosa, który z początkiem marca otworzył nowy oddział w Nysie, zapewniając tym samym łatwiejszy dostęp do profesjonalnych usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami mieszkańcom miasta i okolic. Nowe oddziały powstały także w Bielsko-Białej i Konstancinie-Jeziornej. Franczyzobiorcy Freedom mogą liczyć m.in. na sprawdzony model biznesowy, system szkoleń i profesjonalny […]

Szybka sprzedaż nieruchomości w praktyce – pobierz e-booka!

Zastanawiasz się, jak wygląda szybka sprzedaż nieruchomości? Co robią najskuteczniejsze biura, że tak sprawnie osiągają wyniki? Odpowiedź znajdziesz w nowej publikacji, przygotowanej przez Freedom Nieruchomości.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.