Ile czasu minie zanim zarobię pierwsze pieniądze?

Apr 17, 2018 · Time 2 min. czytania

Ile czasu minie zanim zarobię pierwsze pieniądze?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, zazwyczaj agentom udaje się zarobić pierwsze pieniądze po około dwóch miesiącach. Jest to jednak kwestia bardzo indywidualna i zależy od predyspozycji danej osoby oraz szybkości z jaką uda jej się wdrożyć pozyskane na szkoleniach umiejętności. 

Trzymiesięczny okres sprzedaży wynika głównie z faktu, że nieruchomość, którą chcemy sprzedać należy wcześniej pozyskać, co dla początkujących agentów może być niełatwym zadaniem. Obecnie klientów można znaleźć niemalże wszędzie, jednak najskuteczniejszym i najbardziej przystępnym miejscem by nawiązać z nimi relacje jest oczywiście internet. By zainteresować sobą klientów i wybić się na tle konkurencji pomoże nam tzw. personal branding czyli szereg przemyślanych i co ważne, konsekwentnych działań mających na celu stworzenie profesjonalnego wizerunku w sieci. 

Bez zbudowania profesjonalnej marki osobistej oraz portfela klientów, pozyskanie potencjalnych kontrahentów może wydawać się trudne, jednak warto uzbroić się w cierpliwość – satysfakcja z samodzielnej sprzedaży nieruchomości i wysoka prowizja potrafią wynagrodzić nam wszelkie trudy.

Może to też Ci się spodoba

Jak sprzedać nietypowe mieszkanie, czyli strategia sprzedaży nieruchomości na ratunek!

Czasami zdarza się tak, że mieszkanie ma w sobie cechy nieruchomości pożądanej  przez różne grupy docelowe. Wbrew pozorom, może stać się to jego problemem, bo jeśli coś jest dla każdego, to może okazać się, że finalnie nie jest dobre dla nikogo. Z pomocą może przyjść jednak odpowiednia strategia sprzedaży nieruchomości.

Tańsze projektowanie wnętrz? Olsztyn z usługą liftingu nieruchomości

Myślisz o nadaniu swojej nieruchomości nowego ducha? Chciałbyś przeprowadzić metamorfozę wnętrza, ale bez przeprowadzania większych remontów? Może potrzebujesz pomocy jedynie przy dobraniu kolorów i oświetlenia? Na olsztyńskim rynku funkcjonuje od niedawna usługa dla Ciebie: lifting nieruchomości, czyli szybka i tania aranżacja wnętrz od Freedom Nieruchomości.

Jak utrzymać firmę na rynku? Start w nieruchomościach

Czy wiesz, że blisko 80 proc. biznesów upada w ciągu dwóch pierwszych lat działalności? Co więcej, mniej niż jedna trzecia nowo powstających małych firm utrzymuje się na rynku co najmniej pięć lat. Jednym słowem, to sport dla prawdziwych herosów. Jak utrzymać firmę na rynku i cieszyć się zyskami przez długie lata?  Do najczęstszych powodów “wpadek” […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.