Ile trwa umowa na wyłączność?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Ile trwa umowa na wyłączność?

Umowa na wyłączność podpisywana jest domyślnie na okres 12 miesięcy. Na wszelki wypadek, gdyby sprzedaż przedłużała się z różnych powodów. Z reguły jednak do sprzedaży dochodzi o wiele szybciej. Czasem nawet w przeciągu pierwszych kilku tygodni.

Może to też Ci się spodoba

Czym jest depersonalizacja?

„Wolnoć Tomku w swoim domku”. Przyszli właściciele mieszkań podczas prezentacji nieruchomości na sprzedaż wielokrotnie zastanawiają się: jak będę się czuł w tym miejscu? Gdzie postawię swoje rzeczy? Jak ozdobię ściany? Depersonalizacja, czyli usunięcie zbędnych rzeczy po dotychczasowych mieszkańcach ma ogromne znaczenie w procesie kupowania nieruchomości.

Trendy dla rynku nieruchomości – pobierz Trendbooka 2018!

Jakie trendy dla rynku nieruchomości będą panować w 2018 r.? Na co należy się przygotować, czego obawiać, a z jakich działań zrezygnować? Pobierz najnowszego Trendbooka!

Płytki na taras. Jakie będą najlepsze? Płytki gresowe i klinkierowe

Wykończenie tarasu płytkami ceramicznymi jest estetyczne i wyjątkowo praktyczne, bo dość łatwo utrzymać go we względnej czystości. Taras w ogrodzie to de facto przedłużenie naszego salonu. Reprezentacyjny charakter tarasu podkreśla zastosowanie dekoracyjnych, ciekawie wykończonych płyt. Najczęściej wykonujemy taras z płytek z gresu lub klinkieru. Płytki na taras zwykle dopasowuje się do barwy i sposobu wykończenia […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.