Ile wynosi koszt znalezienia nieruchomości przez pośrednika?

Apr 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Ile wynosi koszt znalezienia nieruchomości przez pośrednika?

Średnio jest to koszt na poziomie 2% brutto od wartości transakcyjnej nieruchomości. Ma to zastosowanie przede wszystkim przy rynku wtórnym. Na rynku pierwotnym, co do zasady, wynagrodzenie dla pośrednika pokrywa deweloper.

Może to też Ci się spodoba

Przegląd prasy

Niespotykane wzrosty sprzedaży mieszkań! Przegląd prasy 11.09.2023

Sierpień 2023. Deweloperzy nie wyrabiają się czasowo z budową mieszkań. Ceny mieszkań zaczęły rosnąć. Jakich kwot musimy się spodziewać?

Ewelina Zdancewicz Sep 11, 2023 · 2 min. czytania

Czujniki tlenku węgla

Niebezpieczeństwo zatruciem się tlenkiem węgla, określanym też mianem czadu, wzrasta wraz z rozpoczęciem się sezonu grzewczego. Jak skutecznie chronić się przed ewentualnym zatruciem? Jak zadbać o to, by móc czuć się pewnie we własnym domu? Najskuteczniejszym sposobem ochrony pozostaje montaż czujników czasu. Jak dokonać najlepszego wyboru spośród urządzeń dostępnych na rynku? Odpowiedzi na najważniejsze pytania […]

Skuteczna sprzedaż mieszkania – Iława, ul. Matejki

Żadne uczucie nie może równać się z chwilą, kiedy otrzymujesz naoczne dowody, że to co robisz jest słuszne i skuteczne. Stosując metody Freedom odmieniłam i sprzedałam mieszkanie, w które zaczynali wątpić już nawet sami właściciele! Skuteczna sprzedaż mieszkania – case study!

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.