Jak i gdzie będzie promowana moja oferta?

Apr 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Jak i gdzie będzie promowana moja oferta?

Twoja oferta będzie promowana m.in. na stronie biura, w systemach wymiany ofert, trafi do bazy klientów Freedom oraz baz współpracujących agencji. Pojawi się też na kluczowych portalach z nieruchomościami i będzie tam promowana w ramach autorskich programów.

Sprzedaż nieruchomości wspieramy również działaniami content marketingowymi oraz kampaniami reklamowymi w Google oraz w mediach społecznościowych (między innymi w sieciach remarketinowych). Oferty naszych klientów traktujemy jak produkty, które wymagają stworzenia odpowiedniej marki i ułożenia dla niej planu marketingowego. Każdorazowo dobieramy rozwiązania dedykowane konkretnej nieruchomości oraz działania adekwatne do oczekiwań klienta.

Może to też Ci się spodoba

Jakie opłaty notarialne przy zakupie mieszkania lub domu?

Przyszedł ten moment, kiedy znalazłeś swoje miejsce na ziemi – wymarzone mieszkanie albo dom. Jesteś już po ustaleniach cenowych, wynegocjowałeś, co dotychczasowi właściciele zostawiają, co nie wchodzi w zakres transakcji. Jesteś ciekaw co dalej? Przeczytaj, z jakimi opłatami notarialnymi musisz się liczyć przy zakupie mieszkania lub domu. Zgodnie z obowiązującym w naszym kraju prawem, każda […]

Ogród przydomowy – ciekawe wskazówki i aranżacje

Raz a dobrze zaprojektowany ogród przydomowy będzie cieszył oko latami. Sprawdź, jakie rośliny wybrać do ogrodu i gdzie najlepiej je posadzić. Jak zadbać o funkcjonalność ścieżek i wybrać idealne położenie altany? Wreszcie – jakie są trendy w projektowaniu ogrodów? Jak zaprojektować ogród przydomowy? Ogród przydomowy to nie tylko „zielone płuca” posesji. To także miejsce, gdzie […]

Zmiany na rynku nieruchomości w 2017 roku. Pierwszy TrendBook nieruchomości!

Najlepszym sposobem na przewidywanie przyszłości jest jej tworzenie. Tak uważał P. Drucker – ojciec współczesnej myśli marketingowej i zarządzania biznesem. Jeśli tak rzeczywiście jest, to idąc jego tropem warto zastanowić się, jakie zmiany na rynku nieruchomości czekają nas w 2017 roku.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.