Jak szybko pośrednik sprzeda moją nieruchomość przy umowie wyłącznej, a ile to potrwa przy otwartej?

Apr 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Jak szybko pośrednik sprzeda moją nieruchomość przy umowie wyłącznej, a ile to potrwa przy otwartej?

Należy zacząć od tego, że przy umowie otwartej do sprzedaży może nie dojść wcale. Wielokrotnie zajmowaliśmy się przypadkami klientów, którzy np. od roku nie mogli sprzedać swojego mieszkania, współpracując z wieloma agencjami jednocześnie. Na umowie wyłącznej do sprzedaży dochodziło po miesiącu lub dwóch.

Przy standardowych i popularnych nieruchomościach, czyli takich, które poszukiwane są najczęściej, umowa na wyłączność pozwala sprzedać szybciej średnio o 49 dni w przypadku mieszkań i o 74 w przypadku domów.

Może to też Ci się spodoba

Jak segregować śmieci w domu? 7 praktycznych porad

Segregowanie śmieci w domu to dobry nawyk, który na szczęście coraz częściej praktykowany jest w domach Polaków. O czym jednak warto pamiętać, by zwyczaj oddzielania segregowanych śmieci od tych zmieszanych, z powodzeniem wdrożyć w życie? Okazuje się, że tak naprawdę potrzeba naprawdę niewiele, by zacząć zaliczać się do grona dbających o środowisko naturalne Polaków. Jest […]

Domy hybrydowe – ekologiczne i oszczędne

Dom hybrydowy to dom, w którym zapotrzebowanie na energię z zewnątrz jest minimalne. Prąd, ogrzewanie i ciepło pozyskiwane są z odnawialnych źródeł energii, czyli słońca, wiatru i ziemi. To dom ekologiczny, oszczędny i wygodny.

Pewny wybór 10: Zdolność kredytowa

Zdolność kredytowa w dużej mierze zależy od wysokości stóp procentowych. Jeśli one rosną, zdolność spada. Od czego jeszcze zależy i jak można ją poprawić?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.