Jak szybko sprzedać mieszkanie? Pobierz darmowego e-booka!

Apr 04, 2018 · Time 4 min. czytania

Zastanawiasz się, jak szybko sprzedać mieszkanie, a przy tym zrobić to zyskownie i bezpiecznie? Poniżej znajdziesz odpowiedź.

Odpowiedź na pytanie: “Jak szybko sprzedać mieszkanie?” nigdy nie będzie jednoznaczna. Na sukces w tym procesie składa się bowiem zbyt wiele czynników. Skrócona odpowiedź mogłaby więc brzmieć mniej więcej tak: “Nie pomiń żadnego istotnego kroku i nie pomyl się w pozostałych”. Ale o jakich krokach w ogóle mowa?

Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Sprzedaż mieszkania lub domu to nie wystawienie za małej sukienki albo starej szafki na OLX-ie. To nawet nie pozbycie się samochodu w kiepskim stanie. To transakcja, która opiewa na kilkaset tysięcy złotych, a do jej sfinalizowania potrzebna jest naprawdę gruba teczka odpowiednich papierów. Czy i przy sprawach takiej wagi jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie?

Jak mawiał klasyk: “Odnotowano takie przypadki”. Niestety, zbyt często są to jednak sprzedaże za zbyt niską cenę lub sprawy, które ciągnęły się zdecydowanie zbyt długo lub przysporzyły ogromnych nerwów. Czy można zatem szybko i zyskownie sprzedać mieszkanie?

Wiedza to podstawa do podejmowania dobrych decyzji

Chcemy, abyś sam mógł odpowiedzieć sobie na to pytanie. Dlatego też, razem z najbardziej doświadczonymi ekspertami Freedom Nieruchomości, przygotowaliśmy dla Ciebie e-booka pt.: “Jak szybko sprzedać mieszkanie?”. Co w nim znajdziesz? Na 38 stronach opisaliśmy proces sprzedaży nieruchomości, podzielony na 4 etapy.

Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Jak szybko sprzedać mieszkanie? – Spis treści e-booka

 

Z e-booka “Jak szybko sprzedać mieszkanie?” dowiesz się zatem m.in.:

  • jak przygotować się do sprzedaży, a w szczególności do analizy rynku i oszacowania wartości,
  • w jaki sposób przygotować ofertę, aby wyróżniała się na tle pozostałych i przyciągała najlepszych i najbardziej zdecydowanych klientów,
  • jak zaplanować i przeprowadzić promocję oferty,
  • jak sfinalizować sprzedaż nieruchomości bez kłopotów i niespodzianek.
Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Jak szybko sprzedać mieszkanie? Kliknij i pobierz e-booka!

 

Pamiętaj, że wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest jedynie pomocą w całym procesie i dotyczy tzw. “książkowych przykładów”. Jej zadaniem jest zapoznanie Cię z tym, jak wiele pracy wymaga sprzedaż mieszkania oraz uzmysłowienie, jak wiele elementów może pójść nie po myśli sprzedającego. Zanim podejmiesz decyzję o spróbowaniu swoich sił w pojedynkę, skontaktuj się z agentem Freedom Nieruchomości i porozmawiaj o możliwościach współpracy.

Tymczasem #szybko pobierz e-ebooka i dowiedz się jak szybko sprzedać nieruchomość!

Może to też Ci się spodoba

#szukamytalentów – Karolina: “Żadnej pracy się nie boję!”

Jaką drogę przeszła i jak zaczęła się jej kariera w nieruchomościach? W jaki sposób wykorzystuje swój chroniczny nadmiar energii, by spełniać swoje marzenia? Poznajcie Karolinę!

Za co odpowiada agent nieruchomości?

Kto choć raz miał styczność z pośrednikiem nieruchomości, będzie miał swoją odpowiedź na  pytanie: kim jest agent nieruchomości. Dla sprzedającego to osoba, która ma znaleźć kogoś, kto zapłaci za jego mieszkanie jak najwięcej. Dla kupującego – człowiek, który zorganizuje wszystkie dokumenty potrzebne do zakupu, zapewni bezpieczeństwo transakcji, a w razie, gdy coś pójdzie nie tak, […]

Jak zostać liderem? Freedom szkoli wspólnie z Akademią Columbus!

Sieć biur Freedom Nieruchomości została partnerem strategicznym Fundacji Columbus, która pomaga liderom w rozwijaniu umiejętności miękkich, organizując spotkania z praktykami biznesu. Doświadczeni agenci, marketingowcy oraz trenerzy sprzedaży z Freedom będą dzielić się z wami wiedzą w tzw. Strefie Lidera, która z rodzimego Gdańska rozprzestrzenia się na całą Polskę. Doświadczeni przedsiębiorcy z Richardem Bransonem na czele […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.