Jak wielu propozycji mogę się spodziewać?

Apr 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Jak wielu propozycji mogę się spodziewać?

Głównym zadaniem pośrednika jest znalezienie dla Ciebie odpowiedniej oferty. Pośrednicy Freedom Nieruchomości otrzymują wynagrodzenie dopiero w momencie, kiedy podpiszesz umowę z kupującym. Dzięki temu obu stronom zależy na jak najszybszym znalezieniu najbardziej odpowiadającej i korzystnej oferty.

Może to też Ci się spodoba

Domy modułowe – czy to się opłaca?

Epidemia koronawirusa postawiła cały świat na głowie. Nie tylko ten wielki, ale również nasz mały, prywatny. Przymusowa izolacja w wielu z nas obudziła pragnienie posiadania własnego domu, który da poczucie bezpieczeństwa i komfort nawet wówczas, gdy będziemy w nim „uwięzieni”. Potwierdza to rosnące w ostatnim okresie zainteresowanie naszych klientów domami i działkami. Coraz bardziej świadomie […]

Pewny wybór 26. Zarządzanie emocjami klientów. Co wpływa na wybory kupujących mieszkania?

Emocje są nieodzownym elementem sprzedaży. Co więcej, większość transakcji to zakupy kierowane emocjami, a nie tylko potrzebami. Dlatego dobre zarządzanie emocjami klientów podczas prezentacji mieszkania oraz całego procesu sprzedażowego to klucz do sukcesu.

Przegląd prasy

Niespotykane wzrosty sprzedaży mieszkań! Przegląd prasy 11.09.2023

Sierpień 2023. Deweloperzy nie wyrabiają się czasowo z budową mieszkań. Ceny mieszkań zaczęły rosnąć. Jakich kwot musimy się spodziewać?

Ewelina Zdancewicz Sep 11, 2023 · 2 min. czytania

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.