Jak wygląda wdrożenie we Freedom?

Apr 18, 2018 · Time 2 min. czytania

Jak wygląda wdrożenie we Freedom?

Wdrożenie we Freedom Nieruchomości polega przede wszystkim na zaprezentowaniu nowemu agentowi jak wygląda praca pośrednika i jak funkcjonuje nasze biuro. To nauka pod okiem doświadczonej kadry managerskiej lub dyrektora oddziału. 

Początkowy etap pracy w firmie to w dużej mierze przeszkolenie merytoryczne. Dzięki stale rozwijanej ofercie szkoleń wewnętrznych nasi trenerzy oferują każdemu nowemu agentowi 5-dniowe szkolenie wprowadzające do podstaw sprzedaży i funkcjonowania rynku nieruchomości. Wiedzę zdobytą na szkoleniu można w toku pracy poszerzać korzystając z możliwości udziału w licznych webinarach, mikro szkoleniach czy treningach “on the job”.

Freedom Nieruchomości to ogólnopolska sieć franszyz zrzeszająca ponad 350 osób, które służą pomocą i doświadczeniem. Zwłaszcza na początku warto skontaktować się z nimi by otrzymać wskazówki od osób z wieloletnim stażem w zawodzie lub zapoznać się z dobrymi praktykami. Z agentami Freedom możesz w łatwy sposób skontaktować się np. za pomocą ogólnodostępnego forum dla pośredników.

Może to też Ci się spodoba

Historia sprzedaży mieszkania, które przyciągało jak magnes

Pan Łukasz z małżonką doszli do ściany. Nie mieli już ani czasu, ani nerwów na dłuższą samodzielną sprzedaż. Cierpiało na tym ich życie zawodowe, a co gorsza również prywatne. Właściciel był już skłonny sprzedać mieszkanie za okazyjne pieniądze, tylko po to, żeby pozbyć się problemu. Zamiast tego uzyskał cenę wyższą od własnych oczekiwań. Co się […]

Jak obniżyć ratę kredytu?

Przy każdym spotkaniu z klientem w sprawie kredytu hipotecznego, na pytanie o to, na czym klientowi zależy najbardziej, uzyskuję jedną odpowiedź: “na najniższej racie kredytu.” Zaciągnięcie takiego zobowiązania dla większości kredytobiorców wiąże się z transakcją na długie lata. Zrozumiałym jest więc, że zależy im na jak najniższym miesięcznym koszcie przyjemności posiadania własnego „M”.

Jakie opłaty notarialne przy zakupie mieszkania lub domu?

Przyszedł ten moment, kiedy znalazłeś swoje miejsce na ziemi – wymarzone mieszkanie albo dom. Jesteś już po ustaleniach cenowych, wynegocjowałeś, co dotychczasowi właściciele zostawiają, co nie wchodzi w zakres transakcji. Jesteś ciekaw co dalej? Przeczytaj, z jakimi opłatami notarialnymi musisz się liczyć przy zakupie mieszkania lub domu. Zgodnie z obowiązującym w naszym kraju prawem, każda […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.