Jak założyć biuro nieruchomości?

sie 09, 2017 · Time 2 min. czytania

Myślisz o biznesie w nieruchomościach, ale nie wiesz od czego zacząć? To świetnie. Przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczny poradnik, który pomoże Ci odpowiedzieć na kluczowe pytanie, jak otworzyć biuro nieruchomości.

Stąd przed Tobą praktyczny poradnik w formie e-booka zawierający podstawowe informacje z zakresu prowadzenia biura nieruchomości. W jednym miejscu zgromadziliśmy najważniejsze zagadnienia i pytania, na które musisz sobie odpowiedzieć pragnąc otworzyć biuro nieruchomości.

Jak zbudować model biznesowy i szukać przewag konkurencyjnych? Skąd czerpać wiedzę o zarządzaniu biurem i budowaniu zespołów? W jaki sposób przygotowywać oferty i uprawiać marketing w nieruchomościach? Jak prowadzić biuro nieruchomości. Jaki model wybrać?

Z ebooka dowiesz się:

  • jakie są kluczowe elementy dobrze zaplanowanego biznesu w nieruchomościach,
  • w jaki sposób szukać pomysłu na unikalny model,
  • na czym się koncentrować budując przewagę konkurencyjną w branży,
  • na co zwracać uwagę rekrutując doradców i budując skuteczny zespół sprzedaży,
  • w czym tkwi sukces dobrze prosperującego biura nieruchomości
  • dlaczego niektórym się nie udaje.

Ten poradnik przygotowali praktycy. Ludzie odpowiedzialni za rozwój marki Freedom Nieruchomości. Biura, które z jednoosobowej agencji stało się ogólnopolską siecią liczącą blisko 40 oddziałów. Znajdziesz więc tu same konkrety.
Wiedz, że prowadzenie biura nieruchomości to ciężka praca, ale dająca ogromną satysfakcję, ponieważ dzięki swojemu działaniu spełniasz marzenie klienta o zakupie wymarzonej nieruchomości. Pomagasz sprzedającym w przeprowadzeniu ich przez proces sprzedaży, tworzysz i wspierasz swój zespół sprzedażowy. A do tego, budujesz własny, niezależny biznes w nieruchomościach!

 

 

Może to też Ci się spodoba

Kupujemy mieszkanie – poradnik cz. 2. W drodze na prezentację!

Czas na drugą część miniporadnika dla kupujących mieszkanie. Ostatnio skupiliśmy się nad wyborem odpowiedniego typu nieruchomości. Kolejnym etapem będzie zatem wyszukanie idealnego mieszkania i oczywiście zapoznanie się z nim w rzeczywistości. Jak przygotować się do prezentacji mieszkania? Kupujemy mieszkanie – poradnik cz.2. W drodze na prezentację!

Agentka z pasją do przestworzy

Ilu z Was marzy o wolności, zwłaszcza tej w przestworzach? Ile dalibyście żeby unosić się w powietrzu, nie tylko oczyma wyobraźni? Poznajcie agentkę z pasją do przestworzy – Natalię Jerkiewicz, która od lat realizuje swoje ekstremalne pasje i przenosi doświadczenia z nich czerpane na pracę w nieruchomościach.

#szukamytalentów – Karolina: “Żadnej pracy się nie boję!”

Jaką drogę przeszła i jak zaczęła się jej kariera w nieruchomościach? W jaki sposób wykorzystuje swój chroniczny nadmiar energii, by spełniać swoje marzenia? Poznajcie Karolinę!

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.