Jakie narzędzia do pracy otrzymuje pośrednik?

Apr 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Jakie narzędzia do pracy otrzymuje pośrednik?

Na wstępie każdy z agentów otrzymuje materiały pozyskowe niezbędne przy pracy z klientem oraz dostęp do rozbudowanej oferty szkoleń wewnętrznych i webinarów. 

Oferujemy również pakiet narzędzi do nawiązywania relacji i obsługi danych klienta – pracujemy głównie na systemie CRM ASARI, który umożliwia monitoring połączeń, zarządzanie informacjami, tworzenie poszukiwań itp. Pośrednicy mają także dostęp do MLS czyli bazy wymiany ofert, niezbędnej do pozyskania pierwszych klientów.

Oczywiście nasi agenci otrzymują też narzędzia niezbędne do codziennej pracy takie jak laptop, tablet czy telefon służbowy. 

Może to też Ci się spodoba

Wyróżnij się na rynku nieruchomości! Sprawdź home staging

Dla sprzedających sytuacja na rynku nieruchomości jest trudna. Dlaczego? Po pierwsze, podaż znacznie przewyższa popyt. Po drugie, standardowe działania już nie wystarczają do wypromowania oferty i szybkiego znalezienia nabywcy. Jak temu zadziałać? Wystarczy sięgnąć po innowacyjne sposoby na uatrakcyjnienie oferty, jednym z nich jest home staging. Wyróżnij się na rynku nieruchomości!

WIBOR – prognozy 2023. Czy to już koniec z WIBORem?

Kiedy wskaźnik WIRON zastąpi WIBOR? Jak WIBOR wpływa na ratę kredytu i czy zmiana wskaźnika jest w stanie zagwarantować klientom tańsze kredyty? Beata Trzcińska, ekspert finansowy Notus Finanse S.A. wyjaśnia, jak wygląda aktualna sytuacja wskaźników WIBOR i WIRON. Co to jest WIBOR i WIRON? WIBOR jest częścią składową oprocentowania naszych kredytów opartych o zmienną stopę […]

Mieszkanie dla Młodych – rachunek zysków i strat

Jak wynika z raportu Narodowego Banku Polskiego, program „Mieszkanie dla Młodych” (MDM) wspiera jedynie rynek pierwotny i nabywców, niezależnie od poziomu dochodów. Zatem program, zamiast realizować podstawowy cel polityki mieszkaniowej i wspierać wieloosobowe gospodarstwa domowe, subsydiuje sektor deweloperski.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.