Jakie są oczekiwania od kandydata na franczyzobiorcę?

Apr 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Jakie są oczekiwania od kandydata na franczyzobiorcę?

Przede wszystkim wymagamy odpowiedniego zaangażowania w prowadzenie biznesu. Ważne jest również doświadczenie w sprzedaży oraz rekrutacji. Niezbędne są także środki do otwarcia i prowadzenia biura.

W kwestii charakteru przyszłego franczyzobiorcy największe znaczenie ma proaktywność, konsekwencja w działaniu, zorientowanie na osiąganie celów, samodyscyplina, otwartość na wdrażanie know–how oraz odpowiedni stopień zmotywowania.

Może to też Ci się spodoba

Jak wygląda dokładnie usługa kupna z pośrednikiem?

Jak wygląda dokładnie usługa kupna z pośrednikiem?

Umiejętności i kompetencje agenta nieruchomości. Czy kurs wystarczy?

Agent nieruchomości to osoba, która zawodowo zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Doprecyzowując ten zapis: zajmuje się kojarzeniem stron przy transakcjach sprzedaży lub wynajmu na rynku nieruchomości. Co należy zrobić, aby zostać agentem nieruchomości? Kto może zostać agentem albo jakie umiejętności są wymagane w tym zawodzie? Sprawdź! Czy agent nieruchomości musi mieć licencję? Jeszcze kilka […]

Rozwój pośrednika nieruchomości – na co możesz liczyć?

Planujesz zmianę pracy i myślisz o sprzedaży? Zależy ci na zrobieniu kroku do przodu i zastanawiasz się, jak wygląda rozwój pośrednika nieruchomości? W tym artykule przedstawię Ci, jak wygląda to we Freedom.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.