Jakie są oczekiwania od kandydata na franczyzobiorcę?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Jakie są oczekiwania od kandydata na franczyzobiorcę?

Przede wszystkim wymagamy odpowiedniego zaangażowania w prowadzenie biznesu. Ważne jest również doświadczenie w sprzedaży oraz rekrutacji. Niezbędne są także środki do otwarcia i prowadzenia biura.

W kwestii charakteru przyszłego franczyzobiorcy największe znaczenie ma proaktywność, konsekwencja w działaniu, zorientowanie na osiąganie celów, samodyscyplina, otwartość na wdrażanie know–how oraz odpowiedni stopień zmotywowania.

Może to też Ci się spodoba

Ile mieszkań brakuje w Polsce w 2023 roku?

Problem braku mieszkań w Polsce nie rozwiązuje się od lat mimo tego, że powstaje coraz więcej nowych nieruchomości. Ponadto, jak wskazuje Infor, dużą część zasobów mieszkaniowych w kraju stanowią nieruchomości wybudowane przed 1918 rokiem (1,027 mln mieszkań w 2021 roku). Obecnie brakuje nam ok. 2 mln lokali mieszkalnych, a niezbyt pocieszającym faktem jest to, że […]

26 skutecznych porad szybkiej sprzedaży nieruchomości

Jeżeli zastanawiasz się nad samodzielną sprzedażą nieruchomości, to już teraz zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy. Wspólnie z czołowymi portalami branżowymi oraz ekspertami z dziedziny marketingu, stworzyliśmy ebooka, dzięki któremu poznasz podstawowe zasady szybkiej i skutecznej sprzedaży.

Różowy pomysł na biznes

Szukasz pomysłu na biznes? Franczyza Freedom to pewny wybór. Rozpoczynając współpracę otrzymujesz pełny pakiet możliwości i kompleksową dawkę wiedzy. Bierzesz udział w specjalnie dedykowanych szkoleniach, które mają najbardziej rozbudowany program na rynku. Reszta jest w Twoich rękach. Zobacz jak szkolimy nowych Franczyzobiorców.  Dziś rozmawiamy z Magdaleną Czyż, trenerką sprzedaży w sieci Freedom Nieruchomości. Magdo, dlaczego […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.