Jakie wymogi powinien spełniać lokal na biuro nieruchomości?

Apr 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Jakie wymogi powinien spełniać lokal na biuro nieruchomości?

Lokal powinien mieścić się w centrum miasta lub w centrum dużej dzielnicy, znajdować się nie wyżej niż na pierwszym piętrze oraz zapewniać wszystkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Wybór lokalizacji oraz aranżacja wnętrza odbędą się pod okiem dyrektora ds. marketingu Freedom Nieruchomości, z którym będziesz w tym zakresie współpracować. Bez obaw, wymagania i wytyczne dot. lokalu będą uzależnione od Twoich możliwości finansowych oraz liczby doradców, którą będziesz chciał zatrudnić.

Może to też Ci się spodoba

Franczyza nieruchomości a własne biuro – ile to kosztuje?

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej agencji nieruchomości? Zobacz, na jakie koszty musisz się przygotować i co może dać Ci franczyza nieruchomości. Na końcu artykułu znajdziesz link do specjalnego materiału.

Umowa użyczenia mieszkania

Użyczeniem nazywamy zgodę na nieodpłatne użytkowanie lokalu przez wskazaną osobę i ustalony w umowie czas. To odróżnia użyczenie od umowy najmu, który z zasady jest odpłatny oraz od darowizny, która przenosi prawo własności na stałe. Czego dowiesz się z artykułu: Kto i kiedy może zawrzeć umowę użyczenia mieszkania. W jakiej formie zawiera się umowę użyczenia […]

Pewny wybór 07: Od czego zacząć przygotowania do zakupu nieruchomości?

Przeglądanie ofert, rozmowa z pośrednikiem, sprawdzenie zdolności kredytowej? Od czego zacząć przygotowania do zakupu nieruchomości?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.