Kariera w nieruchomościach 6: Od dietetyka do kierownika

paź 26, 2023 · Time 3 min. czytania

Nieruchomości często nie są pierwszym zawodowym wyborem. Nierzadko pośrednicy najpierw muszą spróbować zupełnie innych ról zawodowych. W przypadku Anny Stursiak-Piórkowskiej była to praca dietetyka. Pewnego dnia postanowiła coś zmienić. Wysłała swoje CV na stanowisko asystentki Freedom w Piasecznie. Obecnie jest kierownikiem biura i świeżo upieczonym brokerem nieruchomości. W jaki sposób doszła do tego momentu?

Kariera w nieruchomościach 6: Od dietetyka do kierownika

Droga od pracy dietetyka do kierownika biura Freedom

Anna Stursiak- Piórkowska to osoba, której kariera w nieruchomościach pokazuje, że zawsze możemy zmienić swoją ścieżkę zawodową i postawić na branżę nieruchomości. Skończyła studia z dietetyki, następnie pracowała w tym zawodzie, ale po roku postanowiła coś zmienić w swoim życiu.

Dietetyka była moją pasją, ale nie chciałam z nią wiązać swojego życia zawodowego. Chciałam coś zmienić… I po prostu to zmieniłam. Wysłałam CV na stanowisko asystentki w Piasecznie. I tak zaczęła się moja przygoda z Freedom.

Zaczynała jako asystentka, a obecnie pracuje jako kierownik biura Freedom Piaseczno. Sprzedaje około 25 nieruchomości rocznie.

  Zostań naszym franczyzobiorcą

  Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak otworzyć pewny biznes w nieruchomościach

  Proszę o zaznaczenie zgody.

  To ok. dwie nieruchomości miesięcznie. Tu najważniejsza jest systematyczność i zaangażowanie. Trzeba pamiętać o tym, że gdy sprzedajemy, jest fajnie, ale jednocześnie cały czas trzeba pozyskiwać nowe nieruchomości do swojego portfela. W tej radości ze sprzedanej nieruchomości nie można spoczywać na laurach.

  Niedawno zrobiła również kurs brokera i będzie budować własny zespół. Ania bierze także udział w rekrutacji pracowników oraz w ich wdrożeniu. Przeszła przez wszystkie możliwe szczeble kariery we Freedom Piaseczno. W tym wszystkim znajduje czas na swoją pasję, czyli podróże. W 2023 roku zwiedziła już Maltę, Grecję, Maderę, Norwegię i planuje kolejne wojaże, w tym wyjazd do Włoch i do Tajlandii. Na celowniku ma też Tajlandię. O organizacji podróży i łączeniu ich z pracą w nieruchomościach mówi następująco:

  Trzeba umieć dobrze zorganizować swój czas, żeby zabezpieczyć cały proces sprzedażowy. Musimy zaplanować każdy dzień, tydzień, a następnie działać według tego schematu. Dzięki temu jak najbardziej jest to do zrobienia, żeby nawet kilka razy w roku wylecieć na wakacje.

  Kariera w nieruchomościach 6: Od dietetyka do kierownika, Anna Stursiak-Piórkowska, Robert Fertała

  Gdzie oglądać odcinki “Kariery w nieruchomościach?

  “Kariera w nieruchomościach” to program, gdzie w formacie videocastów poruszamy blaski i cienie pracy w branży. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z masą pytań czy wątpliwości dotyczących pracy w nieruchomościach, na które odpowiadamy właśnie w tym projekcie. Na podstawie case study pokazujemy, że w tej branży może się odnaleźć każdy, kto ma w sobie pasję i determinację, aby działać.

  Znajdziesz nas w serwisie YouTube.

  Żeby nie przegapić nowych odcinków dodaj nas do ulubionych podcastów (subskrybuj).

  Przyjemnego oglądania!

  Ewelina Zdancewicz

  Content manager Freedom

  Content manager marki. Od 2014 roku związana z dziennikarstwem i marketingiem. Specjalistka w zakresie tworzenia skutecznych treści reklamowych i storytellingu marki. Posiada tytuły Competent Communicator oraz Competent Leader marki Toastmasters International.

  Może to też Ci się spodoba

  Na jakie szkolenia może liczyć pośrednik nieruchomości?

  Na jakie szkolenia może liczyć pośrednik nieruchomości?

  Przegląd prasy

  Darmowe projekty domów już od października. Przegląd prasy 18.09.2023

  Już od października będzie można pobrać darmowe projekty nieruchomości. Dotyczy to projektów domów o wymiarach 120, 150 i 180 m kw. Będą one dostępne na stronie Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.

  Ewelina Zdancewicz wrz 18, 2023 · 4 min. czytania

  Jak kupić mieszkanie z kredytem hipotecznym?

  Mieszkanie jest już gotowe do zamieszkania, ale w księdze wieczystej wpisany jest bank. Spotkałeś się kiedykolwiek z taką sytuacją? Jaka była Twoja pierwsza reakcja? Strach, obawy, a może nawet chęć zmiany nieruchomości na inną? Okazuje się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Sprawdź, jak kupić mieszkanie z kredytem hipotecznym!

  Chcesz sprzedać nieruchomość?

  Napisz do nas

   Proszę o zaznaczenie zgody.