Kariera w Nieruchomościach 9: Lekcje w nieruchomościach

sty 31, 2024 · Time 2 min. czytania

Łączenie dwóch zawodów nie jest łatwe. Jednak dobra organizacja sprawia, że jest to możliwe. Idealnie pokazuje to Marta Bagińska, agentka nieruchomości z Freedom Ełk, która na co dzień pracuje jako nauczyciela współorganizująca oraz pośrednik. Z jakimi wyzwaniami wiążą się jej obie prace i jakie lekcje daje jej praca w nieruchomościach? Zapraszamy do oglądania nowego odcinka “Kariery w nieruchomościach”!

Kariera w nieruchomościach 9: Lekcje w nieruchomościach

Nauczycielka i agentka nieruchomości – jak połączyć dwa zawody?

Marta Bagińska pracuje w nieruchomościach od października 2022 roku. Do branży trafiła przypadkiem. Bez żadnego przygotowania zdecydowała się wstąpić do biura Freedom, gdzie od razu została zaproszona na rozmowę z dyrektorem oddziału. Jednocześnie nie porzuciła wcześniej wykonywanego zawodu. Jej rola nauczycielki współorganizującej w żaden sposób nie ogranicza jej pracy jako agentki nieruchomości. Jak udaje się jej połączyć dwa zawody? Jakie są między nimi podobieństwa? Oraz jak pasja do sportów ekstremalnych wpływa na wyniki w branży nieruchomości?

Tego wszystkiego dowiecie się, słuchając najnowszego odcinka naszego videocastu “Kariera w nieruchomościach”.

Poprzedni odcinek: Trudne sprawy

  Zostań naszym franczyzobiorcą

  Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak otworzyć pewny biznes w nieruchomościach

  Proszę o zaznaczenie zgody.

  Gdzie oglądać odcinki “Kariery w nieruchomościach?

  “Kariera w nieruchomościach” to program, gdzie w formacie videocastów poruszamy blaski i cienie pracy w branży. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z masą pytań czy wątpliwości dotyczących pracy w nieruchomościach, na które odpowiadamy właśnie w tym projekcie. Na podstawie case study pokazujemy, że w tej branży może się odnaleźć każdy, kto ma w sobie pasję i determinację, aby działać.

  Znajdziesz nas w serwisie YouTube.

  Żeby nie przegapić nowych odcinków dodaj nas do ulubionych podcastów (subskrybuj).

  Przyjemnego oglądania!

  Ewelina Zdancewicz

  Content manager Freedom

  Content manager marki. Od 2014 roku związana z dziennikarstwem i marketingiem. Specjalistka w zakresie tworzenia skutecznych treści reklamowych i storytellingu marki. Posiada tytuły Competent Communicator oraz Competent Leader marki Toastmasters International.

  Może to też Ci się spodoba

  Freedom szuka talentów. Widok szczęśliwych klientów to przepiękna sprawa

  Czy praca w sprzedaży jest trudna, kiedy jest się na początku zawodowej drogi? Co przynosi w niej najwięcej radości? Poznajcie Dominika, który w szybkim fleszu podzielił się ze mną swoim zdaniem o karierze w nieruchomościach! To część naszego cyklu pt. Freedom szuka talentów. 

  Przegląd prasy

  RPP znowu obniżyła stopy procentowe! Przegląd prasy 16.10.2023

  Rada Polityki Pieniężnej drugi raz z rzędu obniżyła stopy procentowe. Stopa referencyjna spadła do 5,75 proc. Jaki ma to skutek na rynku nieruchomości?

  Ewelina Zdancewicz paź 16, 2023 · 3 min. czytania

  Mieszkanie w kamienicy – czy warto kupić i na co zwrócić uwagę? 

  Zanim zdecydujesz się na zakup mieszkania w kamienicy, sprawdź kilka szczegółów prawnych oraz przeanalizuj wady i zalety takiej inwestycji. Zacznij od przejrzenia wpisu do rejestru zabytków, który jest jedną z form ochrony konserwatorskiej obok ochrony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Bez względu na formę ochrony konserwatorskiej właściciel ma obowiązek zabezpieczenia i utrzymania zabytku oraz jego […]

  Chcesz sprzedać nieruchomość?

  Napisz do nas

   Proszę o zaznaczenie zgody.