Kogo szuka Freedom Nieruchomości?

Apr 17, 2018 · Time 2 min. czytania

Kogo szuka Freedom Nieruchomości?

Dobry agent nieruchomości łączy w sobie cechy sprzedawcy i managera, zna techniki sprzedażowe i umie doskonale zarządzać własnym czasem, co przy nienormowanych godzinach pracy i elastycznym grafiku, stanowi kluczowa umiejętność w tej branży. 

To jednak nie wszystko. Jako że zawód pośrednika sprowadza się głównie do pracy z klientem, bardzo ważne są w tym przypadku tzw. umiejętności “miękkie”, czyli takie jak komunikatywność, otwartość, łatwość w nawiązywaniu relacji z drugą osobą. W tak trudnej branży, jaką są nieruchomości, zbudowanie zaufania klienta jest podstawą do rozpoczęcia rozmów i sfinalizowania transakcji. Bez stworzenia wizerunku osoby kompetentnej i doświadczonej, której działania będą zgodne z interesami kontrahenta nie możemy liczyć na sukces sprzedażowy.

Otwartość i relacyjność to również cechy, które doceniamy w zespole Freedom. Wychodząc z założenia, że dobry zespół to zgrany zespół, stawiamy na częste integracje i zacieśnianie więzi pomiędzy pracownikami. Szukamy więc osób, które zasilą nasz team wnosząc pozytywną energię i zapał do działania.

Cechy niezbędne w zawodzie pośrednika to również ambicja i cierpliwość. Negocjacje z klientami, czy sama sprzedaż nieruchomości to bardzo angażujące i czasochłonne zajęcia, które nierzadko związane są z dużym stresem. Ważne jest, żeby osoba rozpoczynająca swoją karierę w nieruchomościach była tego świadoma i potrafiła utrzymać odpowiednia motywację oraz zapał do pracy, pomimo licznych wyzwań jakie stawia przed nim branża.

Może to też Ci się spodoba

Jak feniks z popiołów, czyli rewitalizacja Łodzi – cz. 1

Każde miasto, czy tego chce, czy nie, nieustannie tworzy swój wizerunek. Jest to swojego rodzaju wyobrażenie,  zespół odczuć i opinii powstałych w wyniku napływu różnego rodzaju informacji. Informacje te dotyczą przede wszystkim jakości zagospodarowania przestrzeni, architektury, komfortu życia mieszkańców, atrakcyjności z punktu widzenia turystów, poziomu bezpieczeństwa. Na podstawie tych czynników, każdy z nas jest w […]

Usługi home stagingu. Czy warto poszerzać swoją ofertę?

Na czym polegają usługi home stagingu? Czy mają szansę stać się alternatywną drogą kariery dla projektantów i architektów? Profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sesji zdjęciowej i prezentacji klientom staje się standardem na rynku. Freedom Nieruchomości doszło w tym do perfekcji.

Jak napisać ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości? 5 zasad, które musisz znać

Zastanawiasz się, jak napisać ogłoszenie, które w mig sprzeda Twoją nieruchomość? To proste: musisz dotrzeć do sedna, użyć prostego języka, oprzeć treść o korzyści i emocje, zbudować zalążek historii i zastosować dobre praktyki webwritingu. A teraz po kolei 🙂

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.