Kupno mieszkania z pośrednikiem - na co mogę liczyć?

Apr 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Kupno mieszkania z pośrednikiem. Czy mogę liczyć na wsparcie w całym procesie, czy tylko na znalezienie nieruchomości?

Agenci Freedom Nieruchomości obsługują cały proces kupna nieruchomości. Wspierają profesjonalnie od znalezienia mieszkania czy domu, przez negocjacje i pomoc w uzyskaniu kredytu, aż po przekazanie lokalu.

Dbają o aspekty prawne, sprawiając, że transakcja jest bezpieczna dla obu stron umowy. Współpracują z renomowaną kancelarią oraz doradcami kredytowymi. Jeśli zastanawiasz się, nad kupnem mieszkania z pośrednikiem i na co możesz liczyć ze strony pośrednika, najlepszą odpowiedzią jest – na pełne wsparcie w całym procesie kupna/sprzedaży nieruchomości!

Pracujemy na wyłączności, dzięki czemu poświęcamy klientom 100 procent uwagi.

Może to też Ci się spodoba

Czy franczyzodawca pomaga w wyborze lokalu?

Czy franczyzodawca pomaga w wyborze lokalu?

Jak urządzić kuchnię?

Kuchnia to serce domu, więc aby korzystanie z niej było wygodne i przyjemne, powinniśmy ją dobrze zorganizować. Nawet najpiękniejsze meble nie będą cieszyć, jeśli ustawimy je w niewłaściwy sposób, designerskie dodatki będą się kurzyć, jeśli nie umieścimy ich pod ręką, a gotowanie przestanie sprawiać przyjemność, jeśli będziemy się wiecznie miotać, szukając kawałka wolnego blatu i […]

7 grzechów głównych osób sprzedających nieruchomości

Proces sprzedaży nieruchomości to zjawisko bardzo złożone. Wszystko niby wygląda na bardzo proste – mamy nieruchomość i chcemy ją sprzedać. Rynek kupujących jest całkiem spory. Wystarczy więc, że zrobimy jakieś zdjęcia, określimy swoją cenę i wystawimy ogłoszenie ze sprzedażą na popularnym serwisie ogłoszeniowym.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.