MDM - jak skorzystać z dopłat?

Jul 24, 2017 · Time 2 min. czytania

W ubiegłym tygodniu rząd przyjął projekt ustawy, która nowelizuje zasady działania programu MDM. Co to oznacza dla osób planujących zakup nieruchomości? MDM – jak skorzystać z dopłat w 2017 roku?

Jeżeli planujesz zakup nieruchomości w tym roku, a nie udało Ci się skorzystać z dopłaty w programie MDM, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Zgodnie ze świeżo przyjętą ustawą, jeszcze w 2017 roku około 2500 osób będzie mogło skorzystać z rządowych dopłat do zakupu mieszkania lub domu. Ograniczona ich ilość może jednak spowodować, że wszystkie środki rozejdą się nawet w ciągu jednego dnia. Przygotowaliśmy dla Was krótki poradnik, który pomoże Wam lepiej przygotować się do tego procesu.

Z e-booka dowiesz się między innymi:

  • co się zmieniło w dotychczasowym kształcie ustawy,
  • jak będzie wyglądało składanie wniosków w tym i przyszłym roku,
  • kiedy będzie można składać wniosek,
  • kto może się starać o dopłatę,
  • jak wyglądają warunki dodatkowe,
  • jak kształtują się obecne limity dla powierzchni i cen (z podziałem na województwa).

Przyjmowanie wniosków ruszy 8 sierpnia, więc nie zostało wiele czasu i trzeba działać szybko! Pobierz nasz materiał i zwiększ swoje szanse:

Może to też Ci się spodoba

Powierzchnia użytkowa nieruchomości

Powierzchnia użytkowa to w skrócie łączny metraż wszystkich pomieszczeń. Gdyby jednak to było takie proste, to pewnie nie czytałbyś tego artykułu, prawda? Sprawa jest dużo bardziej złożona i co ciekawe, w zależności od celu dla jakiego jest obliczana, powierzchnia użytkowa nieruchomości może się różnić.

Home staging – o co w tym wszystkim chodzi?

Każdy, kto wpadł na pomysł sprzedaży nieruchomości zastanawiał się jak ugryźć ten „kawałek chleba”. Na początek prosta sprawa – trzeba zrobić „jakieś” zdjęcia, trzy, może ze cztery… Chyba wystarczy, przecież jak ktoś będzie chciał to przyjdzie i zobaczy na żywo. Otóż nie! Home staging jest sztuką, dzięki której szybko i zyskownie sprzedasz nieruchomość!

W jakich godzinach pracuje pośrednik?

W jakich godzinach pracuje pośrednik?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.