Czy Freedom Nieruchomości oferuje wiązaną usługę kupna nowej i sprzedaży starej nieruchomości?

Apr 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy Freedom Nieruchomości oferuje wiązaną usługę kupna nowej i sprzedaży starej nieruchomości?

Zdecydowanie tak! Specjalnie do tego celu uruchomiliśmy usługę nanowe.pl, dzięki której szybko sprzedasz swoją starą nieruchomość i kupisz nową. Opiekować się Tobą będzie jeden pośrednik, który zadba o oba procesy od początku do końca.

Może to też Ci się spodoba

Czy polski rynek nieruchomości czeka załamanie? Przegląd prasy 14.11.2022 + webinar

Ograniczenie dostępności kredytów zastopowało niemal wszystkie branże związane z nieruchomościami. W odpowiedzi na apele deweloperów, rząd zamiast interweniować – szykuje nowe podatki. Jak wygląda sytuacja mieszkaniowa po III kwartale 2022 roku? Zła wiadomości dla trzymających nieużywane mieszkania. Nowy podatek. Rzeczpospolita, 08.11.2022 Ministerstwo Aktywów Państwowych – z doradcami gospodarczymi szefa resortu Jacka Sasina na czele – […]

Jak wygląda dokładnie usługa kupna z pośrednikiem?

Jak wygląda dokładnie usługa kupna z pośrednikiem?

Myślisz o biznesie? Rozważ własne biuro nieruchomości

Znudzenie etatem, trudności we współpracowaniu z przełożonymi, chęć wyrwania się ze sztywnych korporacyjnych ram, potrzeba elastyczności lub bycia na swoim, konieczność napędzania się ekscytacją. Powodów do rozmyślania o własnym biznesie jest bez liku. Jak jednak wybrać ten właściwy pomysł i dlaczego własne biuro nieruchomości jest dobrym wyborem?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.