Czy Freedom Nieruchomości oferuje wiązaną usługę kupna nowej i sprzedaży starej nieruchomości?

Apr 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy Freedom Nieruchomości oferuje wiązaną usługę kupna nowej i sprzedaży starej nieruchomości?

Zdecydowanie tak! Specjalnie do tego celu uruchomiliśmy usługę nanowe.pl, dzięki której szybko sprzedasz swoją starą nieruchomość i kupisz nową. Opiekować się Tobą będzie jeden pośrednik, który zadba o oba procesy od początku do końca.

Może to też Ci się spodoba

Pewny wybór 30. Umowa rezerwacyjna mieszkania – wszystko co musisz wiedzieć

Umowa rezerwacyjna daje pewność, że nikt nie wykupi naszego wymarzonego mieszkania lub domu. Wiąże się z opłatą rezerwacyjną, co dla niektórych osób może być już pewną barierą przed tym, żeby ją podpisać.

Jak z pasji zrobić biznes?

Tworzenie nowych rozwiązań, pchanie tematów do przodu, szukanie dróg rozwoju, budowanie relacji, wywoływanie i gaszenie pożarów – to mój świat. Jak z pasji do działania zrobiłem biznes? Od kiedy pamiętam, lubiłem rysować. Zawsze coś bazgrałem. Kreśliłem kształty. Ćwiczyłem kreskę. Przede wszystkim postaci, twarze, konstrukcje. Do krajobrazów jakoś nie miałem serca, chyba że tych ze świata […]

Największa sieć biur nieruchomości w Polsce – Freedom łączy się z Investor Nieruchomości

Tak znaczącej transakcji na polskim rynku nieruchomości nie było nigdy wcześniej. Freedom łączy się z Investor Nieruchomości i od tej pory będą wspólnie budować największą sieć w Polsce.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.