Czy aby wykonywać zawód pośrednika muszę mieć własny samochód i prawo jazdy?

Apr 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy aby wykonywać zawód pośrednika muszę mieć własny samochód i prawo jazdy?

Własny samochód jest koniecznością w przypadku gdy specjalizujemy się w pośredniczeniu sprzedaży działek lub domów. Trudny dojazd do obiektu może skutecznie utrudnić nam sprzedaż i dotarcie do klienta. Jeżeli zaś nasz obszar działania obejmuje duże miasto, w którym komunikacja miejska działa bez zarzutu, to posiadanie własnego samochodu nie jest niezbędne. Warto przemyśleć tę kwestię przed aplikowaniem na stanowisko pośrednika nieruchomości, jako że w tym zawodzie wielokrotnie będziemy musieli przemieszczać się z biura, jeździć na spotkania z klientem, prawnikiem lub notariuszem, czy też oględziny nieruchomości.

Może to też Ci się spodoba

Na jaki czas jest zawierana umowa franczyzowa?

Na jaki czas jest zawierana umowa franczyzowa?

Jakie kwiaty do domu?

Zapewniają dostęp do świetnie oczyszczonego powietrza, wypełniają wnętrze mieszkalne niepowtarzalnym klimatem i przytulnością, wprowadzają barwny akcent oraz korzystnie oddziałują na układ nerwowy domowników. To jedne z wielu właściwości kwiatów doniczkowych, które znaleźć można niemal w każdym kompleksowo wyposażonym i urządzonym mieszkaniu. Jakie kwiaty najczęściej pojawiają się we wnętrzach współczesnych czterech kątów? I dlaczego właśnie te? […]

Interesuje cię marka osobista? Nowa książka Łukasza Kruszewskiego

Marka osobista, personal branding, strategia obecności w sieci. Ten temat stale zyskuje na popularności, głównie dzięki efektom, jakie można z nim osiągnąć. Jak jednak zrozumieć całe to zjawisko i z niego skorzystać? Łukasz Kruszewski – Dyrektor ds. marketingu Freedom Nieruchomości – wydał nową książkę Marka Agenta.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.