Nowa strona Freedom Nieruchomości już jest!

Jan 09, 2018 · Time 2 min. czytania

Po wielu miesiącach ciężkiej pracy nowa strona Freedom Nieruchomości ujrzała w końcu światło dzienne. Wyróżnią ją kilka szczególnych elementów.

Zacząć trzeba od tego, że nowa strona Freedom Nieruchomości przygotowywana była w pełni przez wewnętrzny, 4–osobowy zespół marketingowy. Jedyną ingerencją z zewnątrz była sesja zdjęciowa u Łukasza Pepola.

nowa strona Freedom Nieruchomości

Nowa strona Freedom Nieruchomości wymagała też specjalnej sesji dla pracowników

Od dłuższego czasu konsekwentnie budowaliśmy swoją komunikację w oparciu o naszą największą wartość – ludzi, którzy oddają swoje zawodowe serce dla Freedom. Prezentuje to też nowa strona, w wielu miejscach eksponująca wizerunek pośredników.

Nowa strona powstawała etapami

Pierwsza światło dzienne ujrzała nowa odsłona bloga – głównego zaplecza SEO i podstawowego narzędzia w działaniach content marketingowych. W międzyczasie powstawał cały projekt graficzny nowej strony, nad którym w szczytowym momencie pracowało trzech grafików!

nowa strona freedom nieruchomości

Nowa strona Freedom Nieruchomości

Dużo czasu pochłonęło też przebudowanie obecnego silnika i zmodyfikowanie zaplecza. Bardzo mocno postawiliśmy też na dostosowanie strony do wszelkich możliwych rozwiązań marketing automation, dążąc do stworzenia z niej samowystarczalnego narzędzia do promocji i sprzedaży.

Może to też Ci się spodoba

Pewny wybór 29. Jak sprawdzić Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego?

Zanim rozpoczniemy budowę lub wybierzemy projekt domu, według którego chcemy zbudować swoją nieruchomość, musimy zwrócić uwagę na wytyczne, jakie obowiązują na danym terenie.

Jan Dziekoński

Inwestowanie to nie kupowanie od razu najdroższego mieszkania

Jak sprawić, aby rynek nieruchomości był dostępny dla każdego i dopasowany do potrzeb? W jaki sposób inwestować na nim tak, aby nie żałować? O tym rozmawia Łukasz Kruszewski z Janem Dziekońskim.

Łukasz Kruszewski Aug 03, 2023 · 21 min. czytania
Przegląd prasy

Pierwsze Mieszkanie – ponad 30 tys. złożonych wniosków. Przegląd prasy 28.08.2023

Ponad 32 tys. osób złożyło wnioski w programie Pierwsze Mieszkanie w ciągu 7 tygodni. Czy zainteresowanie tanimi kredytami przekłada się na wzrost sprzedaży nieruchomości?

Ewelina Zdancewicz Aug 28, 2023 · 3 min. czytania

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.