Nowa strona Freedom Nieruchomości już jest!

sty 09, 2018 · Time 2 min. czytania

Po wielu miesiącach ciężkiej pracy nowa strona Freedom Nieruchomości ujrzała w końcu światło dzienne. Wyróżnią ją kilka szczególnych elementów.

Zacząć trzeba od tego, że nowa strona Freedom Nieruchomości przygotowywana była w pełni przez wewnętrzny, 4–osobowy zespół marketingowy. Jedyną ingerencją z zewnątrz była sesja zdjęciowa u Łukasza Pepola.

nowa strona Freedom Nieruchomości

Nowa strona Freedom Nieruchomości wymagała też specjalnej sesji dla pracowników

Od dłuższego czasu konsekwentnie budowaliśmy swoją komunikację w oparciu o naszą największą wartość – ludzi, którzy oddają swoje zawodowe serce dla Freedom. Prezentuje to też nowa strona, w wielu miejscach eksponująca wizerunek pośredników.

Nowa strona powstawała etapami

Pierwsza światło dzienne ujrzała nowa odsłona bloga – głównego zaplecza SEO i podstawowego narzędzia w działaniach content marketingowych. W międzyczasie powstawał cały projekt graficzny nowej strony, nad którym w szczytowym momencie pracowało trzech grafików!

nowa strona freedom nieruchomości

Nowa strona Freedom Nieruchomości

Dużo czasu pochłonęło też przebudowanie obecnego silnika i zmodyfikowanie zaplecza. Bardzo mocno postawiliśmy też na dostosowanie strony do wszelkich możliwych rozwiązań marketing automation, dążąc do stworzenia z niej samowystarczalnego narzędzia do promocji i sprzedaży.

Może to też Ci się spodoba

Rynek nieruchomości: własne “M” na zawsze?

Jakie mieszkania były najczęściej kupowane w minionym roku i czy Polacy nadal myślą o własnej nieruchomości w kategoriach “na zawsze”?

Rząd chce zwiększyć dostępność gruntów pod budownictwo mieszkaniowe. Przegląd prasy 10.07.2023

Rząd chce zwiększyć dostępność gruntów pod budownictwo mieszkaniowe przez alokowanie części gruntów w planach miejscowych samorządów.

To już koniec “Bezpiecznego kredyt 2 proc.”. Przegląd prasy 02.01.2024

To już koniec “Bezpiecznego kredytu 2 proc.”. Przegląd prasy 02.01.2024

Chociaż rząd oficjalnie potwierdził, że zabezpieczył w projekcie budżetu na 2024 r. środki na pomoc Polakom w kupnie pierwszego mieszkania lub domu, to program “Bezpieczny Kredyt 2 proc.” dobiega końca. Polacy nie muszą się jednak martwić: jednocześnie rząd zapowiedział nowy program wsparcia zakupu mieszkania na kredyt.

Ewelina Zdancewicz sty 02, 2024 · 4 min. czytania

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.