Nysa - nowy oddział Freedom Nieruchomości!

Mar 22, 2023 · Time 4 min. czytania

Do sieci Freedom Nieruchomości dołączył nowy franczyzobiorca, Piotr Stokłosa, który z początkiem marca otworzył nowy oddział w Nysie, zapewniając tym samym łatwiejszy dostęp do profesjonalnych usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami mieszkańcom miasta i okolic. Nowe oddziały powstały także w Bielsko-Białej i Konstancinie-Jeziornej. Franczyzobiorcy Freedom mogą liczyć m.in. na sprawdzony model biznesowy, system szkoleń i profesjonalny marketing.

Nysa – najnowszy oddział na mapie Freedom Nieruchomości

Na mapie sieci Freedom Nieruchomości pojawił się nowy oddział. Tym razem wybór naszego franczyzobiorcy padł na Nysę. To miasto z dużym potencjałem w zakresie mieszkaniowym, które przyciąga do siebie ludzi szukających nieco wolniejszego tempa życia, ale bez rezygnacji z bliskości ważnych punktów. Nowym franczyzobiorcą jest Piotr Stokłosa, który z rynkiem nieruchomości związany jest od 2007 roku. Wcześniej prowadził biuro pod własną marką w innym mieście, jednak po przeprowadzce postawił na powrót do biznesu pod sprawdzoną marką.

Freedom Nieruchomości Nysa

Franczyza – co można zyskać?

— Dzięki temu, że działam we Freedom Nieruchomości, zawsze mogę liczyć na wsparcie ludzi, którzy robią to samo i mają podobne doświadczenia. Sieć relacji i wiedzy, jaką otrzymuje się w ramach franczyzy, jest nie do przecenienia — podkreśla Piotr. Od kilku lat obserwował coraz bardziej rozwijającą się sieć Freedom, a decyzję o dołączeniu do niej podjął na bazie swoich doświadczeń oraz zmiany życiowej, jaką była wspomniana już przeprowadzka.

— Kiedy działasz pod własną marką, jesteś sam. Tutaj jest inaczej, dzięki czemu można szybciej wystartować i zacząć się rozwijać. Przede wszystkim nie tracę czasu na stworzenie własnego brandu, a wychodzę z ofertą marki, która jest już znana. Gdyby spróbować przeliczyć, ile by mnie kosztowało zbudowanie takiej rozpoznawalności na własną rękę, to okazałoby się to mało opłacalne — mówi Piotr. — Do tego dochodzi marketing, system szkoleń oraz dostęp do narzędzi i dokumentów niezbędnych do prowadzenia działalności biura nieruchomości. Freedom oferuje wiele swoim franczyzobiorcom — dodaje.

Obecnie oddział w Nysie znajduje się w fazie rozwoju i już wkrótce zacznie działać w zakresie obsługi klientów.

Czytaj także: Franczyza. Nowe oddziały sieci Freedom Nieruchomości

Zostań franczyzobiorcą Freedom Nieruchomości!

Korzyści, które wymienił Piotr, to tylko kilka elementów oferowanych przez sieć Freedom. Franczyzobiorcy otrzymują także ułożony system rekrutacji, zatrudniania i wdrożenia agentów nieruchomości – niezbędnych dla sprawnego działania biura. Dodatkowo rozwijają się budując społeczność przedsiębiorców wzajemnie się wspierających, w której kluczowym elementem jest transfer wiedzy i aktywne uczestnictwo właścicieli w komunikacji i pracy operacyjno-strategicznej parterów.

— Podejmowanie decyzji powinno być oparte o dane, a nie przekonania. Na bieżąco transferujemy wiedzę o rynku, najnowszych trendach, opcjach rozwoju aby nasi Partnerzy mieli lepszy background do działań operacyjnych — podkreśla Marcin Rybałtowski, menadżer ds. rozwoju sieci Freedom Nieruchomości.

Jeśli Ty także chcesz dołączyć do Freedom i skorzystać ze sprawdzonego, bezpiecznego modelu, skontaktuj się z nami!

To Cię zainteresuje: Rynek poznawaliśmy w boju

Może to też Ci się spodoba

Odwrócona hipoteka – jej główne zalety i największe wady

Wciąż niewielu polskich emerytów wie, że wystarczy prawo własności do mieszkania, by znacznie powiększyć swoją emeryturę. Na razie takie rozwiązanie oferują nieliczne firmy prywatne, ale eksperci prognozują, że już niedługo dołączą do nich banki. Dla kogo jest odwrócona hipoteka i jak konkretnie to działa? O niewydolności polskiego systemu emerytalnego słyszał każdy. Po dekadach pracy, często […]

Czy otrzymam niezbędne narzędzia do pracy?

Czy otrzymam niezbędne narzędzia do pracy?

Jakich błędów wystrzegać się prowadząc biuro nieruchomości?

Z jakich postaw wynikają największe błędy początkujących właścicieli biur nieruchomości? Czego się wystrzegać?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.