Pewny wybór 01: Podwyżka stóp procentowych i rosnące ceny. Jak sobie z tym radzić?

Nov 26, 2021 · Time 2 min. czytania

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o podniesieniu stóp procentowych. Jak to przekłada się na raty kredytów? Kiedy i o ile wzrośnie rata? Czy opłaty będą rosły dalej? Czy podczas podpisywania umowy kredytowej można się zabezpieczyć przed wzrostem rat podczas trwania kredytu?

Gościem Agnieszki Wiśniewskiej w dzisiejszym odcinku podcastu jest ekspert finansowy współpracujący z Notus Finanse- Marta Górska.
Podpowie nam czy da się zabezpieczyć przed wzrostem rat kredytu, opowie o oprocentowaniu i zabezpieczeniu się przed ewentualnym dalszym wzrostem stóp procentowych.

Z odcinka dowiesz się również:

  • kiedy odczujesz wzrost raty kredytu hipotecznego
  • jak obecny wzrost stóp procentowych wpływa na zdolność kredytową,
  • czym jest stałe oprocentowanie kredytu i czy warto się na nie zdecydować,
  • jak zaplanować i zabezpieczyć domowy budżet.

Posłuchaj

Gdzie słuchać podcastu Freedom?

Freedom Podcast – Pewny wybór To audycja, która pomaga odnaleźć się na rynku nieruchomości. Wyjaśniamy trudne zagadnienia, odpowiadamy na ważne pytania, komentujemy bieżące zmiany. Ten podcast, tak jak nasi agenci – będzie dla Ciebie źródłem wiedzy o tym jak dokonywać pewnych wyborów na rynku nieruchomości.

Znajdziesz nas w aplikacji Spotify, oraz w serwisie YouTube.

Żeby nie przegapić nowych odcinków dodaj nas do ulubionych podcastów (subskrybuj)

Posłuchaj także odcinków naszego poprzedniego podcastu: Freedom Podcast – Rób Swoje!

Przyjemnego słuchania!

Może to też Ci się spodoba

Rynek nieruchomości w Częstochowie – jak wygląda?

Sprawdź, czym charakteryzuje się rynek nieruchomości w Częstochowie, jak układają się ceny mieszkań oraz w co warto teraz zainwestować. Planując zakup mieszkania, skup się na najważniejszych czynnikach oraz weź pod uwagę swoje zdolności finansowe. Podpowiadamy, co się opłaca! Rynek nieruchomości w Częstochowie jest wciąż rynkiem rozwijającym się. Zważywszy na fakt, iż ilość mieszkańców nie zwiększa się […]

Rewitalizacja – jak stworzyć nowy wizerunek miasta? – cz.3

Zmiany, zmiany, zmiany – tymi słowami w najwłaściwszy sposób opisać można efekt nowych przepisów dotyczących procesu rewitalizacji. Zmieniła się ustawa, zmieniła ilość środków przeznaczonych na realizację zadań, a w konsekwencji zmienić ma się również oblicze niektórych Polskich miast. Sprawdź, co rewitalizacja dała Łodzi.

Ile trwa umowa na wyłączność?

Ile trwa umowa na wyłączność?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.