Pewny wybór 33. Standard mieszkania – czy remont przed sprzedażą się opłaca?

lis 02, 2023 · Time 3 min. czytania

Czy warto zainwestować w remont przed sprzedażą mieszkania? To pytanie nurtuje niejednego właściciela, który chce jak najlepiej przygotować swoje mieszkanie do sprzedaży. Czy odświeżenie wnętrza może znacząco podnieść wartość nieruchomości? Jakie są trendy wśród przyszłych nabywców i jak można dostosować nasze mieszkanie do ich oczekiwań?

Pewny wybór 33. Standard mieszkania – czy remont przed sprzedażą się opłaca?

O tym rozmawiamy z Patrycją Rozpondek z biura nieruchomości Freedom Częstochowa. Gotowi na głębsze zrozumienie tajemnic świata nieruchomości? Zapraszamy do słuchania!

Z tej rozmowy dowiesz się m.in.:

  • Czy remont mieszkania przed sprzedażą jest zazwyczaj opłacalny?
  • Jakie są główne korzyści wynikające z tego działania?
  • Kiedy warto rozważyć remont przed sprzedażą, a kiedy można zrezygnować z tego kroku?
  • Jakie elementy mieszkania są najważniejsze do poprawy w kontekście przyciągnięcia potencjalnych nabywców?
  • Jakie są typowe błędy, które ludzie popełniają, decydując się na remont przed sprzedażą? Jak ich uniknąć?

Posłuchaj!

Poprzedni odcinek: Dlaczego Polacy uciekają na wieś?

Pewny wybór 33. Standard mieszkania – czy remont przed sprzedażą się opłaca?

Patrycja Rozpondek
Choć studiowała chemię na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, to jej pasją stała się branża nieruchomości. Jest osobą otwartą na drugiego człowieka, zawsze uśmiechniętą, z pozytywnym nastawieniem do zdobywania kolejnych umiejętności oraz podejmowania nowych wyzwań. Stawia na rozwój osobisty, samorealizację. Zawsze mówi, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Uwielbia być pomocna. Z nieruchomościami związana jest od przeszło dwóch lat. Lubi to, że każda sprzedaż wymaga indywidualnego podejścia.

Gdzie słuchać podcastów Freedom?

Freedom Podcast – Pewny wybór to audycja, która pomaga odnaleźć się na rynku nieruchomości. Wyjaśniamy trudne zagadnienia, odpowiadamy na ważne pytania, komentujemy bieżące zmiany. Ten podcast, tak jak nasi agenci – będzie dla Ciebie źródłem wiedzy o tym jak dokonywać pewnych wyborów na rynku nieruchomości.

Znajdziesz nas w aplikacji Spotify, oraz w serwisie YouTube.

Żeby nie przegapić nowych odcinków dodaj nas do ulubionych podcastów (subskrybuj).

Wcześniejszych odcinków możesz też posłuchać tutaj.

Posłuchaj także odcinków naszego poprzedniego podcastu: Freedom Podcast – Rób Swoje!

Ewelina Zdancewicz

Content manager Freedom

Content manager marki. Od 2014 roku związana z dziennikarstwem i marketingiem. Specjalistka w zakresie tworzenia skutecznych treści reklamowych i storytellingu marki. Posiada tytuły Competent Communicator oraz Competent Leader marki Toastmasters International.

Może to też Ci się spodoba

COVID-19 a szanse dla rynku nieruchomości

Nic lepszego dla rynku nieruchomości niż COVID-19 nie mogło się przydarzyć. Kubeł zimnej wody był potrzebny już od dłuższego czasu by powstrzymać galopujące ceny, nieopanowany rozrost inwestycji typu condo i spekulacyjnych nowych deweloperów. Biura po kryzysie będą zdrowsze, chociaż będzie ich mniej.

Konferencja Partnerów Freedom Nieruchomości 2023 – omówienie kierunku rozwoju firmy!

Za nami wyjątkowa Konferencja Partnerów Freedom Nieruchomości – największe, coroczne wydarzenie sieci. Uczestnikami dwudniowego spotkania byli partnerzy i franczyzobiorcy firmy, którzy poruszyli aktualne tematy dotyczące rynku nieruchomości. Nowy kierunek: Freedom Holding! Zaangażowanie, energia i masa wiedzy – tak w skrócie można opisać kwietniową konferencję Partnerów Freedom Nieruchomości. Wzięło w niej udział kilkadziesiąt osób: franczyzobiorcy oraz […]

Targi mieszkań – wszystko o nieruchomościach

Weekend 25-26 września br. przebiegł pod hasłem nieruchomości. W tych dniach, m.in. w Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu odbyła się jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów, a w Łodzi, odbyły się Targi Nieruchomości. Frekwencja zwiedzających przerosła oczekiwania większości wystawców, po raz kolejny potwierdzając ogromne zainteresowanie rynkiem nieruchomości nie tylko konsumentów, ale inwestorów nabywających lokale pod […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.