Pewny wybór 34. Agent dostępny 24/7? Historie z życia pośrednika

lis 17, 2023 · Time 3 min. czytania

Praca pośrednika w obrocie nieruchomościami zakłada dużą dostępność - klienci dzwonią o różnych porach, a prezentacje mieszkań nie ograniczają się do przedziału czasowego 08.00 - 16.00. Jednak czy zgodnie z powszechną opinią agent nieruchomości powinien być dostępny 24/7? Jak wygląda jego praca “od kuchni” i w jaki sposób może on odpowiadać na potrzeby klientów, jednocześnie dbając o swój work life balance?

Agent dostępny 24/7? Historie z życia pośrednika

O tym rozmawiamy z Piotrem Stokłosą, dyrektorem biura nieruchomości Freedom Nysa.
Z tej rozmowy dowiesz się m.in.:

  • Czy rzeczywiście agent nieruchomości powinien być dostępny dla klientów 24/7, aby być konkurencyjnym?
  • Jakie są najważniejsze aspekty pracy agenta nieruchomości, które wpływają na jego dostępność i harmonię między pracą a życiem prywatnym?
  • Czy agent nieruchomości jest w stanie wyznaczyć sobie czas 8h pracy?

Posłuchaj!

Poprzedni odcinek: Czy remont mieszkania przed sprzedażą się opłaca?

Piotr Stokłosa
Dyrektor Freedom Nieruchomości Nysa. Pośrednik w obrocie nieruchomościami z krwi i kości. Z rynkiem związany jest od 2007 roku. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończył studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz zarządzania i wyceny nieruchomości. W 2011 roku zdobył państwową licencję pośrednika. Jest również audytorem energetycznym. Ma na swoim koncie już setki transakcji i zadowolonych klientów.
Gdzie słuchać podcastów Freedom?

Freedom Podcast – Pewny wybór to audycja, która pomaga odnaleźć się na rynku nieruchomości. Wyjaśniamy trudne zagadnienia, odpowiadamy na ważne pytania, komentujemy bieżące zmiany. Ten podcast, tak jak nasi agenci – będzie dla Ciebie źródłem wiedzy o tym jak dokonywać pewnych wyborów na rynku nieruchomości.

Znajdziesz nas w aplikacji Spotify, oraz w serwisie YouTube.

Żeby nie przegapić nowych odcinków dodaj nas do ulubionych podcastów (subskrybuj).

Wcześniejszych odcinków możesz też posłuchać tutaj.

Posłuchaj także odcinków naszego poprzedniego podcastu: Freedom Podcast – Rób Swoje!

Ewelina Zdancewicz

Content manager Freedom

Content manager marki. Od 2014 roku związana z dziennikarstwem i marketingiem. Specjalistka w zakresie tworzenia skutecznych treści reklamowych i storytellingu marki. Posiada tytuły Competent Communicator oraz Competent Leader marki Toastmasters International.

Może to też Ci się spodoba

Czy mogę otworzyć tylko jedną placówkę?

Czy mogę otworzyć tylko jedną placówkę?

Jak zostać liderem sprzedaży? Szkolenie Freedom Nieruchomości

Jak zostać liderem? Jaką rolę w zespole powinien spełniać lider? Jak planować, wdrażać i kontrolować projekty? O tę wiedzę są już bogatsi partnerzy sieci Freedom Nieruchomości.

Rób swoje 09: To mi się nie opłaca!

Nieruchomości na wynajem to stosunkowo bezpieczna inwestycja. Na tych, którzy dopiero wchodzą na rynek, czyha jednak kilka pułapek i sporo trudności. Na szczęście nie trzeba się już uczyć na swoich błędach, bo są rozwiązania, które nas przed nimi uchronią.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.