Prezentacja nieruchomości - samodzielnie czy z pośrednikiem?

Apr 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy pośrednik będzie oglądał nieruchomości razem ze mną? Jak wygląda prezentacja nieruchomości przy współpracy z pośrednikiem?

Tak, pośrednik zawsze będzie Ci asystować podczas prezentacji nieruchomości i zadba o to, aby dokonany wybór nie sprawił problemów. Agent Freedom Nieruchomości “prześwietli” nieruchomość i wynegocjuje dla Ciebie najlepszą cenę. Pozostanie też z Tobą do końca transakcji.

Sprawdź, na co możesz liczyć – jak wygląda dzień z życia pośrednika nieruchomości?

Może to też Ci się spodoba

Umowa przedwstępna kupna mieszkania – o czym należy pamiętać?

Kiedy podpisujemy umowę przedwstępną kupna mieszkania? Najczęściej do jej zawarcia dochodzi wtedy, gdy podpisanie umowy przyrzeczonej nie jest możliwe “od ręki”. Opóźnienie może wynikać z różnych przyczyn, najczęściej z finansowych. Zapisy, które znajdą się w umowie przedwstępnej kupna nieruchomości są bardzo ważne. Przesądzają o możliwości dochodzenia roszczeń w przypadku, gdy druga strona nie wywiąże się […]

Ustawa frankowa – przyspieszenie w sejmie

Po wielu miesiącach stagnacji prace nad prezydenckim projektem tzw. ustawy frankowej, rozwiązującej problemy frankowiczów, przyspieszyły. Komisja Finansów Publicznych zajęła się projektem i przygotowała ponad 20 poprawek. Jednak większość z nich nie dokonuje radykalnych zmian w projekcie przedstawionym przez prezydenta. Propozycja prezydenta to zmiany w Funduszu Wsparcia Kredytobiorców (FWK). Działa on od 2016 roku, jednak zainteresowanie […]

Jak kupić mieszkanie od dewelopera?

Zastanawiasz się, jak kupić mieszkanie od dewelopera? Sprawdź, na co kupujący musi zwracać szczególną uwagę, podejmując decyzje dotyczące wyboru inwestycji, a także konkretnego mieszkania!

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.