Tańsze projektowanie wnętrz? Olsztyn z usługą liftingu nieruchomości

Apr 27, 2017 · Time 3 min. czytania

Myślisz o nadaniu swojej nieruchomości nowego ducha? Chciałbyś przeprowadzić metamorfozę wnętrza, ale bez przeprowadzania większych remontów? Może potrzebujesz pomocy jedynie przy dobraniu kolorów i oświetlenia? Na olsztyńskim rynku funkcjonuje od niedawna usługa dla Ciebie: lifting nieruchomości, czyli szybka i tania aranżacja wnętrz od Freedom Nieruchomości.

Lifting nieruchomości – szybka i praktyczna metamorfoza wnętrz

Lifting nieruchomości powstał głównie z myślą o kupujących, nabywających mieszkania z rynku wtórnego. W skrócie można byłoby go nazwać po prostu projektowaniem wnętrz, nie uwzględniającym większych remontów i wydatków. Wszelkie jego założenia bazują na najnowszych trendach i kreatywności w wykorzystaniu zastanych warunków mieszkalnych. Przemalowywaniu płytek, odrestaurowywaniu mebli, wymianie oświetlenia i kolorów ścian czy dodatków. Pomaga wydobyć z nieruchomości to, co najlepsze, bez wpuszczania do domu ekipy remontowej i drenowania zawartości portfela.

projektowanie wnętrz olsztynJest to usługa przeznaczona przede wszystkim dla ludzi, którzy z powodu braku czasu lub pomysłu, borykają się z problemem stylowego rozplanowania przestrzeni użytkowej w swoim mieszkaniu czy domu. Projektowaniu mogą być poddane zarówno całe nieruchomości jak mieszkania czy domy, lecz także pojedyncze pomieszczenia. Co więcej, lifting nieruchomości może też dotyczyć tylko wybranego aspektu, jak oświetlenie czy podłogi.

Tak jak w sprzedaży nieruchomości, tak i w projektowaniu wnętrz stawiamy przede wszystkim na szybkość i praktyczność naszych rozwiązań. Dlatego też każdy klient razem z projektem otrzymuje pełne zestawienie proponowanych mebli, dodatków i materiałów budowlanych wraz z potrzebną ilością, ceną oraz adresem sklepu.

projektowanie wnętrz olsztynLifting nieruchomości to przede wszystkim praktyczny wymiar projektowania i aranżacji wnętrz, czerpiący pełnymi garściami z home stagingu. Jego zabiegi sprawiają, że szare i nudne mieszkanie potrafi zyskać zupełnie nowe życie i zacząć emanować pozytywną energią. Na razie usługa dostępna jest jedynie w Olsztynie. Chcesz dowiedzieć się więcej? W takim razie koniecznie kliknij tutaj i skontaktuj się z nasza projektantką!

 

Może to też Ci się spodoba

Kupujemy mieszkanie – poradnik cz. 1. Czas na zmiany!

“Już czas! Kupujemy mieszkanie!” To stanowcze postanowienie jest pierwszym i najważniejszym krokiem do wielkich zmian w życiu. Dlatego w kilku odcinkach podpowiem, co zrobić, aby przejść bezpiecznie wszystkie etapy procesu kupna mieszkania. I jak uniknąć przy tym niepotrzebnego stresu. Spełnianie marzeń ma być przecież przyjemnością, prawda?

Jak wybrać biuro nieruchomości?

Jak wybrać biuro nieruchomości? W życiu większości z nas przychodzi ten moment, kiedy podejmujemy decyzje o sprzedaży naszego mieszkania lub domu. Gdy tak się stanie, zamiast samodzielnie zajmować się sprzedażą, coraz częściej zlecamy sprzedaż profesjonalnej agencji nieruchomości. Czym się wtedy kierować?

Jak oszczędzać wodę?

Jest drogo, a będzie jeszcze drożej. Ceny wody rosną w niepokojącym tempie, a jedynym skutecznym sposobem na zmniejszenie rachunków, jest ograniczenie jej zużycia. Ale spokojnie. Nie mamy na myśli mycia się raz w tygodniu i łapania deszczówki. Dziś opowiemy, jak rozsądnie oszczędzać wodę w łazience i w kuchni. Zdecydowana większość gospodarstw domowych ma już zainstalowane […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.