Rób Swoje 02: Pomysł na własny biznes

May 24, 2019 · Time 6 min. czytania

Własna kawiarnia. Praca w nieruchomościach. Agencja i podcast. Flipy i inwestycje. Sprzedaż online. To przykłady projektów, na których można zarabiać pieniądze i żyć komfortowo, czerpiąc radość ze swojej pasji. Jak znaleźć odpowiedni pomysł na własny biznes i – co najważniejsze – jak zapewnić firmie rentowność?

W drugim odcinku Freedom Podcast – Rób Swoje! rozmawiamy o tym z Martą Baczewską-Golik, właścicielką trójmiejskiej agencji Ruszamy Nieruchomości, podcasterką oraz autorką kursów online, m.in. Pani na Włościach. Poznaj drogę Marty do sukcesu w nieruchomościach. Przyjemnego słuchania!

Listen to “2: Pomysł na własny biznes – Marta Baczewska-Golik” on Spreaker.

Freedom Podcast – Rób Swoje! to audycja, która pomaga rozwinąć skrzydła w biznesie. Nasi goście – trenerzy sprzedaży, marketingowcy, przedsiębiorcy opowiadają historie swoich sukcesów i porażek, żebyś mógł przekonać się, że pierwszy milion okupiony jest wieloma poświęceniami i upadkami. W pierwszym odcinku podcastu rozmawialiśmy o sprzedaży nieruchomości z Pawłem Sobocińskim. Trener Freedom Nieruchomości opowiadał o różnicy między zaangażowaniem a motywacją oraz o cechach dobrego sprzedawcy. W drugim odcinku podcastu postanowiliśmy sprawdzić, jak znaleźć pomysł na własny biznes. Skutecznie i rentownie!

Wiem, jak podnieść się po upadku

Gościem Agnieszki Wiśniewskiej, która prowadzi nasz podcast, jest Marta Baczewska-Golik – przedsiębiorca, podcasterka, inwestorka i właścicielka agencji nieruchomości – Ruszamy Nieruchomości. Swoją pierwszą działalność gospodarczą założyła w 2005 roku zaraz po studiach i nigdy nie pracowała na etacie. Ma na swoim koncie sukcesy inwestycyjne, ale też i bolesne porażki. Pierwszy biznes – kawiarnię Puerto Coffee Culture – zamknęła po 2 latach działalności ze stratą ponad 400 tys. zł. Wie dokładnie, jak to jest podnosić się z upadku.

 

Freedom Podcast - Rób Swoje! Odcinek drugi z udziałem inwestorki Marty Baczewskiej-Golik, która opowiada o swojej drodze do sukcesu w nieruchomościach

W wieku 26 lat zaczęłam swoje życie zawodowe od nowa – z gigantycznym długiem, o którym już dawno zapomniałam. Teraz tworzę agencję i podcast Ruszamy Nieruchomości. Oba projekty istnieją, żeby pomagać każdemu sprawnie nabyć lub sprzedać nieruchomość. 

Dzisiaj Marta z powodzeniem zajmuje się obrotem nieruchomościami oraz biznesem online, do którego w ciągu zaledwie 2 lat pozyskała 2 tys. nowych klientów. Obecnie czerpie ogromną radość z pomagania innym w inwestowaniu w nieruchomości, a jej szkolenia z inwestowania skutecznie przeprowadzają nowicjuszy od zera do pierwszych inwestycji. Zwłaszcza kobiety.

Kobieca Strona Inwestowania – to projekt szkoleniowy, skierowany do kobiet, które pragną zdobyć niezależność finansową poprzez biznes i inwestycje w nieruchomości. W ramach oferowanych kursów i szkoleń już 2 tys, osób poszerzyło swoje kompetencje w tym zakresie i wiele z nich skutecznie inwestuje lub rozwija swoje działalności w branży nieruchomości.

Wierzymy, że w biznesie warto robić swoje

Podcastu Rób Swoje możesz posłuchać na komputerze lub urządzeniach mobilnych. Na pewno nie przegapisz żadnego odcinka, jeśli zapiszesz się do naszego newslettera. Formularz znajdziesz poniżej. Nasi subskrybenci otrzymają dodatkowe materiały: e-booki, checklisty, transkrypcje odcinków oraz wiele innych bonusów!

Znajdziesz nas w aplikacjach:

Na Androidzie wystarczy skorzystać z dowolnej aplikacji, służącej do słuchania podcastów i w wyszukiwarce wpisać nazwę naszego podcastu: Freedom Podcast – Rób Swoje.

Jeśli spodobała ci się nasza audycja, koniecznie zostaw komentarz, opinię i gwizdki 🙂 Nic tak nie rozwija, jak zdrowy feedback! Przyjemnego słuchania i… #róbswoje!

Rób Swoje 01: Metoda leniwego sprzedawcy

Rób Swoje 02: Pomysł na własny biznes

Rób Swoje 03: Jak pracować na rekomendacjach?

Rób Swoje 04: Znaczenie internetu w sprzedaży nieruchomości

Rób Swoje 05: Jak nie utonąć w morzu wydatków?

Rób Swoje 06: Tata. Mąż. Meneger. Mentor.

Rób Swoje 07: Słowiańska legenda… biznesu

Rób Swoje 08: SEO w małej agencji nieruchomości

Rób Swoje 09: To mi się NIE opłaca 


Może to też Ci się spodoba

#szukamytalentów – Karolina: “Żadnej pracy się nie boję!”

Jaką drogę przeszła i jak zaczęła się jej kariera w nieruchomościach? W jaki sposób wykorzystuje swój chroniczny nadmiar energii, by spełniać swoje marzenia? Poznajcie Karolinę!

Zdolność kredytowa – co na nią wpływa i jak ją obliczyć?

Po wielomiesięcznych poszukiwaniach, w końcu znalazłeś wymarzoną nieruchomość i planujesz jej zakup. Jeśli decydujesz się na wzięcie kredytu to masz jak w banku, że w banku padnie pytanie: czy mają Państwo zdolność kredytową? No właśnie. Dzisiaj opowiemy o tym czym jest zdolność kredytowa, co wpływa na zdolność kredytową oraz jak ją obliczyć? Co to jest zdolność […]

Jak zwiększyć zyski biura nieruchomości?

W tej kwestii musisz przyznać mi rację – głównym celem prowadzenia biura nieruchomości, jak i każdego innego biznesu, jest stworzenie takiego modelu, który – zaspokajając potrzeby klientów – zapewni Ci zysk. Najlepiej, gdy jest on do tego skalowalny i niezależny od czynników, na które nie masz wpływu.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.