Rób Swoje 06: Tata. Mąż. Meneger. Mentor.

Jul 26, 2019 · Time 4 min. czytania

Czy da się inaczej? Czy można być skutecznym menadżerem i usatysfakcjonowanym przedsiębiorcą, omijając ciemną stronę biznesu? O tym porozmawiamy z naszym gościem, Bolesławem Drapellą.

Gościem prowadzącej podcast Agnieszki Wiśniewskiej jest założyciel Sauna Grow, były prezes i wiceprezes grupy Morizon-Melog, wcześniej również szef portalu gratka.pl. Właściciel brytyjskiej spółki RoomAuction.com Ltd działającej w branży online travel, były wiceprezes hongkońskiej spółki AirHelp.com pomagającej pasażerom linii lotniczych. Ewangelista efektywnego marketingu głównie w branży nieruchomości. W przeszłości, z ramienia agencji interaktywnej odpowiedzialny za obecność marki Heyah w internecie, pracował także dla BMW, DrOetker, Americanos, Mentos i Multimedia Polska. Ex instruktor harcerski i zuchmistrz ZHR, organizator wielu akcji społecznościowych – Bolesław Drapella.

 

Lekcja z rodziny, która przekłada się na biznes? Umiejętność słuchania i świadomość, że dzieci nie zawsze się muszą ze mną zgadzać. W firmie jest tak, że czasami ktoś przytaknie a swoje pomyśli. Dzieci bardzo brutalnie i wyraźnie są w stanie powiedzieć NIE. A to jest bardzo otrzeźwiające i cenne! Wyzwala umiejętność przyznania się do błędu, co rozwija jest motorem rozwoju.

Freedom Podcast – Rób Swoje! to audycja, która pomoże ci rozwinąć skrzydła w biznesie. Nasi goście inspirują do działania i uczą, jak prowadzić rentowną firmę oraz czerpać radość z codziennej pracy. Wierzymy, że w biznesie – tak jak w życiu – warto robić swoje. My sprzedajemy nieruchomości, a ty?

Gdzie słuchać podcastu Freedom?

Słuchaj Freedom Podcast – Rób Swoje! i rozwiń skrzydła. Znajdziesz nas w aplikacji Podcasty od iTunesSpotify, we wszystkich aplikacjach na Androida oraz w serwisie YouTube.

Bezpośrednie linki znajdziesz również poniżej! Przyjemnego słuchania!

Rób Swoje 01: Metoda leniwego sprzedawcy

Rób Swoje 02: Pomysł na własny biznes

Rób Swoje 03: Jak pracować na rekomendacjach?

Rób Swoje 04: Znaczenie internetu w sprzedaży nieruchomości

Rób Swoje 05: Jak nie utonąć w morzu wydatków?

Rób Swoje 06: Tata. Mąż. Meneger. Mentor.

Rób Swoje 07: Słowiańska legenda… biznesu

Rób Swoje 08: SEO w małej agencji nieruchomości

Rób Swoje 09: To mi się NIE opłaca 

Może to też Ci się spodoba

W czym może nam pomóc dobre biuro nieruchomości w Toruniu?

Proces sprzedaży mieszkania z reguły przedstawiany jest jako droga przez mękę. Dzieje się tak nie bez powodu. Masz bowiem do czynienia z toną dokumentów, szeregiem niewiadomych, setkami telefonów, a na szali znajduje się częstokroć dobytek całego życia. Ale czy na pewno musi tak być?

Największa sieć biur nieruchomości w Polsce – Freedom łączy się z Investor Nieruchomości

Tak znaczącej transakcji na polskim rynku nieruchomości nie było nigdy wcześniej. Freedom łączy się z Investor Nieruchomości i od tej pory będą wspólnie budować największą sieć w Polsce.

Jaki wpływ na politykę firmy będę mieć?

Jaki wpływ na politykę firmy będę mieć?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.