Rusza Freedom Podcast - Rób Swoje. Rozwiń się w biznesie!

May 07, 2019 · Time 5 min. czytania

Freedom Podcast – Rób Swoje to audycja, która pomoże ci rozwinąć skrzydła w biznesie. Nasi goście inspirują do działania i uczą, jak prowadzić rentowną firmę oraz czerpać radość z codziennej pracy. Wierzymy, że w biznesie – tak jak w życiu – warto robić swoje. My sprzedajemy nieruchomości, a ty?

Dlaczego podcast? To proste – nasi eksperci dobrze czują się przed mikrofonem i w luźnej rozmowie z prowadzącą, Agnieszką Wiśniewską, wyjaśniają na czym polega prowadzenie biznesu, nie tylko w branży nieruchomości. Co zrobić, żeby nie popłynąć w morzu wydatków, prowadząc własny biznes? Jak pracować na rekomendacjach i sukcesywnie poszerzać bazę kontaktów? Wreszcie – jaka jest rola marketingu internetowego i nowoczesnych technologii w sprzedaży? Freedom Podcast – Rób Swoje to odpowiedź na dręczące cię pytania.

Na pierwszy ogień o leniwym agencie

Możemy już zdradzić, że pierwszy odcinek podcastu będzie poświęcony cechom dobrego sprzedawcy nieruchomości. Dowiesz się, czy jest to wciąż aktywny handlowiec, uganiający się za prospektami, a może wręcz odwrotnie – ma więcej wspólnego z leniwcem niż strusiem pędziwiatrem? Gościem Agnieszki Wiśniewskiej będzie Paweł Sobociński – trener sprzedaży, odpowiedzialny za szkolenia menedżerskie i wdrożenie wszystkich agentów sieci Freedom Nieruchomości.

Na premierę pierwszego odcinka Freedom Podcast – Rób Swoje pt. “Metoda leniwego sprzedawcy” zapraszamy w piątek, 10 maja 2019 r. o godz. 11. Śledź wydarzenie na Facebooku.

Metoda leniwego sprzedawcy - Freedom Podcast Rób Swoje

Posłuchaj pierwszego odcinka podcastu Freedom – Rób Swoje z udziałem Pawła Sobocińskiego. Premiera już 10 maja!

Słuchaj dobrych rad, ale rób swoje!

Pomysłodawcą podcastu Rób Swoje jest Łukasz Kruszewski, dyrektor marketingu sieci Freedom Nieruchomości, doświadczony sprzedawca, strateg i specjalista w zakresie budowania marki osobistej. – Każdego dnia dociera do nas masa komunikatów, które mówią nam, jak należy postępować. Co robić, aby odnieść sukces. Często bezwiednie je przyjmujemy i pomimo stosowania – niewiele z tego wychodzi. Dlaczego?

Bo w życiu warto słuchać dobrych rad, mądrze z nich korzystać, ale robić swoje! Właśnie dlatego postanowiliśmy uruchomić własną audycję – podcast Rób Swoje! – mówi Kruszewski. – Chcemy zapraszać do rozmów ciekawych, inspirujących do działania ludzi, którzy pokazują, jak prowadzić rentowną firmę oraz czerpać radość z codziennej pracy, robiąc swoje. Wierzymy, że w biznesie – tak jak w życiu – żeby osiągnąć sukces, warto robić swoje.

 

Jak z pasji zrobić biznes?

Dowiedz się, jak z pasji zrobić biznes – Łukasz Kruszewski

 

Puls biznesu zapisany na ścieżce dźwiękowej

Gospodynią podcastu Freedom – Rób Swoje jest Agnieszka Wiśniewska, dziennikarka radiowa i telewizyjna. Pierwsze szlify zawodowe zdobywała w uniwersyteckiej rozgłośni UWM FM w Olsztynie, z którą związała się na kilka kolejnych lat.

 

Freedom Podcast Puls Agenta prowadzi Agnieszka Wiśniewska

Podcast prowadzi Agnieszka Wiśniewska

– Praca w radiu nauczyła mnie, że nie ma rzeczy niemożliwych, a czas jest bardzo cennym zasobem. Zajmowałam się rozmaitymi sprawami – od przygotowywania sond po dłuższe wywiady, prowadzenie audycji autorskich oraz pasm. Pod koniec współpracy pełniłam funkcję wydawcy.

Współpracowałam również z olsztyńskim oddziałem TVP, skąd przeszłam do prywatnej telewizji ReTV. Poszerzyłam wachlarz doświadczeń m.in. o prowadzenie własnego programu. Lubię dźwięki, gry słowne i kawę z mlekiem – bez cukru 😉

 

Agnieszka magluje swoich rozmówców przed mikrofonem, starając się dotrzeć do sedna kwestii związanych z rozwijaniem kompetencji w biznesie. W miejscu, gdzie stereotypy i mity zderzają się z rzeczywistością, pomaga szczera rozmowa z doświadczonymi praktykami. Czerpiemy od nich wiedzę i wyciągamy wnioski z popełnianych błędów, co stanowi gotową receptę na sukces.

Bonusy do pobrania na dysk

Każdemu odcinkowi podcastu Rób Swoje będą towarzyszyć dodatkowe materiały w formie plików tekstowych do pobrania. Otrzymasz m.in. transkrypcję podcastu (do poczytania), checklistę (do planowania biznesu w nieruchomościach) oraz e-book z praktycznymi wskazówkami, jak rozgryźć branżę. Uwaga! Te i inne niespodzianki dostępne będą wyłącznie dla naszych subskrybentów, więc nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera, formularz znajdziesz poniżej.

Znajdziesz nas w iTunes, Spotify oraz na YouTube. Przyjemnego słuchania i… #róbswoje 🙂


Może to też Ci się spodoba

Czy agent nieruchomości to praca dla studenta?

Duża swoboda i elastyczność, atrakcyjne zarobki i nieograniczone możliwości rozwoju – brzmi idealnie, ale czy na pewno agent nieruchomości to praca dla studenta?

Najem okazjonalny – na czym polega i co warto o nim wiedzieć?

Wynajem mieszkań w Polsce jest wciąż dużo mniej popularny, niż na przykład u naszych zachodnich sąsiadów. Powody są różne: sporo osób marzy o posiadaniu własnych czterech kątów i widzi w tym ogromną wartość, natomiast znaczna część właścicieli obawia się wynajmować obcym ludziom nieruchomość, która często stanowi majątek ich życia. 

Jak zostać liderem sprzedaży? Szkolenie Freedom Nieruchomości

Jak zostać liderem? Jaką rolę w zespole powinien spełniać lider? Jak planować, wdrażać i kontrolować projekty? O tę wiedzę są już bogatsi partnerzy sieci Freedom Nieruchomości.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.