Skuteczna sprzedaż mieszkania - Iława, ul. Matejki

May 30, 2015 · Time 2 min. czytania

Żadne uczucie nie może równać się z chwilą, kiedy otrzymujesz naoczne dowody, że to co robisz jest słuszne i skuteczne. Stosując metody Freedom odmieniłam i sprzedałam mieszkanie, w które zaczynali wątpić już nawet sami właściciele! Skuteczna sprzedaż mieszkania – case study!

Boisz się podjąć współpracę z biurem nieruchomości? Nie ufasz pośrednikom? Standardy pracy, rekomendacje zadowolonych klientów i całkowite oddanie naszych agentów sprawiają, że coraz mniej musimy przekonywać potencjalnych klientów o swojej niezawodności. Skuteczna sprzedaż mieszkania – tak działa Freedom!

Metryczka:

Adres: Iława, ul. Matejki 1/44
Charakterystyka: 3 piętro, 65m2 (dwupoziomowe)
Rok oddania: 2008

Wartość rynkowa: 280 000 zł

Czas sprzedaży:
10.11.14 – opublikowanie gotowej oferty mieszkania
11.01.15 – prezentacja dla, jak się później okazało, przyszłych właścicieli
16.03.15 – umowa przedwstępna / 20.04 – akt notarialny

Krótka historia sprzedaży

Pierwsze prezentacje odbyły się już 3 dni po umieszczeniu oferty w mediach. Wszyscy potencjalni klienci zgodnie twierdzili, że widzieli nieruchomość już wcześniej, ale dopiero po profesjonalnym home stagingu zauważyli jej pełny potencjał. Sesja fotograficzna oraz skuteczna promocja oferty skłoniła ich do złożenia zapytań ofertowych.

Co ciekawe, wcześniej właściciele próbowali sprzedać nieruchomość na własną rękę, ale po roku niepowodzeń zdecydowali się na sprzedaż z biurem nieruchomości.

Mieszkanie znajdowało się w spokojnej okolicy, nieopodal plaży miejskiej. Było rozkładowe i atrakcyjne. Niestety pewną niedogodność stanowiła lokalizacja. Blok zniechęcał potencjalnych klientów trwającym procesem, regulowania własności części drogi i miejsc parkingowych usytuowanych przy budynku. Nowi właściciele po przeanalizowaniu oferty i przeprowadzonej prezentacji byli jednak na tyle zaintersowani, że zdecydowali się w trybie ekspresowym złożyć ofertę i kupić marzenia przy ul. Matejki.

 

Może to też Ci się spodoba

Najem okazjonalny – na czym polega i co warto o nim wiedzieć?

Wynajem mieszkań w Polsce jest wciąż dużo mniej popularny, niż na przykład u naszych zachodnich sąsiadów. Powody są różne: sporo osób marzy o posiadaniu własnych czterech kątów i widzi w tym ogromną wartość, natomiast znaczna część właścicieli obawia się wynajmować obcym ludziom nieruchomość, która często stanowi majątek ich życia. 

15 książek, które każdy agent nieruchomości powinien przeczytać

Agent nieruchomości nie może pozwolić sobie na przerwę w swoim rozwoju. Tak zawodowym, jak i osobistym. Musi nie tylko szybko adaptować się do sytuacji na rynku, ale również reagować na zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów. Trudno jednak być na wszystkich szkoleniach branżowych i rozwojowych, bo czasem trzeba też popracować i w końcu wdrażać zdobywaną […]

Zapytania w social mediach. Jak wykorzystać ich potencjał sprzedażowy?

Jak często dyskusje na temat nieruchomości przenoszą się do mediów społecznościowych? Które tematy są wiodące? Jak wykorzystać zapytania w social mediach i przekuć je na realne zyski dla firmy? Zapoznaj się z wynikami badań Freedom Nieruchomości i Instytutu Monitorowania Mediów!

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.