Skuteczna sprzedaż mieszkania - Iława, ul. Matejki

May 30, 2015 · Time 2 min. czytania

Żadne uczucie nie może równać się z chwilą, kiedy otrzymujesz naoczne dowody, że to co robisz jest słuszne i skuteczne. Stosując metody Freedom odmieniłam i sprzedałam mieszkanie, w które zaczynali wątpić już nawet sami właściciele! Skuteczna sprzedaż mieszkania – case study!

Boisz się podjąć współpracę z biurem nieruchomości? Nie ufasz pośrednikom? Standardy pracy, rekomendacje zadowolonych klientów i całkowite oddanie naszych agentów sprawiają, że coraz mniej musimy przekonywać potencjalnych klientów o swojej niezawodności. Skuteczna sprzedaż mieszkania – tak działa Freedom!

Metryczka:

Adres: Iława, ul. Matejki 1/44
Charakterystyka: 3 piętro, 65m2 (dwupoziomowe)
Rok oddania: 2008

Wartość rynkowa: 280 000 zł

Czas sprzedaży:
10.11.14 – opublikowanie gotowej oferty mieszkania
11.01.15 – prezentacja dla, jak się później okazało, przyszłych właścicieli
16.03.15 – umowa przedwstępna / 20.04 – akt notarialny

Krótka historia sprzedaży

Pierwsze prezentacje odbyły się już 3 dni po umieszczeniu oferty w mediach. Wszyscy potencjalni klienci zgodnie twierdzili, że widzieli nieruchomość już wcześniej, ale dopiero po profesjonalnym home stagingu zauważyli jej pełny potencjał. Sesja fotograficzna oraz skuteczna promocja oferty skłoniła ich do złożenia zapytań ofertowych.

Co ciekawe, wcześniej właściciele próbowali sprzedać nieruchomość na własną rękę, ale po roku niepowodzeń zdecydowali się na sprzedaż z biurem nieruchomości.

Mieszkanie znajdowało się w spokojnej okolicy, nieopodal plaży miejskiej. Było rozkładowe i atrakcyjne. Niestety pewną niedogodność stanowiła lokalizacja. Blok zniechęcał potencjalnych klientów trwającym procesem, regulowania własności części drogi i miejsc parkingowych usytuowanych przy budynku. Nowi właściciele po przeanalizowaniu oferty i przeprowadzonej prezentacji byli jednak na tyle zaintersowani, że zdecydowali się w trybie ekspresowym złożyć ofertę i kupić marzenia przy ul. Matejki.

 

Może to też Ci się spodoba

Styl skandynawski – jak sprzedać nieruchomość z charakterem?

Elektryzuje, magnetyzuje, zachwyca – taki jest styl skandynawski. Przebojem wdarł się do świadomości i trafił w gusta Polaków. Za co najbardziej go cenię i dlaczego tak polubiłam z nim pracować? W końcu – jaki wpływ na rynkową pozycję nieruchomości ma utrzymanie jej w takiej konwencji?

Rosną ceny mieszkań w największych miastach. Przegląd prasy 22.05.2023

Ceny mieszkań w Polsce rosną – dotyczy to największych miast. Pierwszy kwartał przyniósł mocne odbicie po słabym 2022 roku. Z drugiej strony zaczyna brakować podaży z powodu niskiej aktywności deweloperów. Z kolei na hiszpańskim rynku nieruchomości gorącym tematem są dzicy lokatorzy, którzy nielegalnie zajmują domy i mieszkania. Hiszpańscy “dzicy okupas” zajmują domy należące do cudzoziemców. […]

Interesuje cię marka osobista? Nowa książka Łukasza Kruszewskiego

Marka osobista, personal branding, strategia obecności w sieci. Ten temat stale zyskuje na popularności, głównie dzięki efektom, jakie można z nim osiągnąć. Jak jednak zrozumieć całe to zjawisko i z niego skorzystać? Łukasz Kruszewski – Dyrektor ds. marketingu Freedom Nieruchomości – wydał nową książkę Marka Agenta.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.