Szkolenia Freedom - nowa, autorska platforma

Aug 23, 2018 · Time 2 min. czytania

Interesują Cię szkolenia Freedom? Od teraz możesz sprawdzić, co dokładnie oferujemy!

20 sierpnia uruchomiliśmy pilotażowy projekt szkolenia.freedom-nieruchomosci.pl. Jego celem jest przede wszystkim zwiększenie przejrzystości naszych działań w kwestii rozwijania pracowników. Pierwszy raz tak otwarcie dzielimy się konkretami na temat szkoleń, na które możesz liczyć wewnątrz sieci.

Szkolenia Freedom – ilość rodzi jakość

Jak zobaczysz na stronie, organizujemy średnio 4 szkolenia w ciągu miesiąca. Tak duża skala wymusiła na nas działania prowadzące do zautomatyzowania i usprawnienia procesów. Dzięki nowej platformie agenci Freedom Nieruchomości zyskują również pełną przejrzystość i możliwość samodzielnego planowania własnego rozwoju.

szkolenia Freedom

Szkolenia Freedom Nieruchomości

 

Szkolenia Freedom są organizowane nie tylko przez wewnętrznych trenerów – najbardziej doświadczonych agentów. Często gościmy również cenionych specjalistów, jak choćby Ewę Klos–Rychter. W harmonogramie nie są z kolei uwzględnione szkolenia okresowe dla partnerów biznesowych Freedom Nieruchomości, które odbywają się raz na kwartał.

Interesuje Cię praca w nieruchomościach?

Zobacz, ile zarabia agent nieruchomości;

Dowiedz się, jakie cechy charakteru musisz posiadać;

I na jaki rozwój możesz liczyć.

Zastanawiasz się nad franczyzą Freedom?

– Sprawdź, ile środków potrzebujesz na start;

– Zobacz, ile kosztuje prowadzenie własnego biura.

Może to też Ci się spodoba

Jak sprzedać mieszkanie, będąc za granicą?

Jak sprzedać mieszkanie, będąc za granicą? Jeden z moich klientów, chciał sprzedać mieszkanie w Olsztynie, ale mieszkał na stałe poza granicami kraju. Poinformowałam go, że oczywiście podejmę się sprzedaży, lecz żeby wykonać swoją pracę profesjonalnie i skutecznie pracuję z klientami tylko na wyłączności.

Współpraca z pośrednikiem – jakich niebezpieczeństw uniknę?

Jakich niebezpieczeństw mogę uniknąć, współpracując z pośrednikiem?

Ludzie odzyskują zdolność kredytową. Przegląd prasy 27.03.2023

Zapowiedź Bezpiecznego kredytu 2 proc. wpłynie na poprawę zdolności kredytowej Polaków. Jednocześnie eksperci prognozują odpływ chętnych na wynajem i wyhamowanie czynszów najmu. Z kolei średnie ceny mieszkań w nadchodzącym roku mają się ustabilizować. Oto najnowszy przegląd prasy Freedom Nieruchomości! Eksperci: Średnie ceny sprzedaży mieszkań w nadchodzącym roku ustabilizują się. Forsal.pl, 22.03.2023 Średnie ceny transakcyjne mieszkań […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.