Szkolenie Freedom Nieruchomości w Warszawie

Mar 15, 2018 · Time 2 min. czytania

Pierwsze szkolenie partnerów franczyzowych Freedom Nieruchomości w 2018 roku było na swój sposób wyjątkowe. Dlaczego?

Spotkaliśmy się pierwszy raz w Warszawie, w hotelu IBIS, w dniach 9–10.03. Po drugie, większość szkolenia prowadziła kadra Freedom Nieruchomości. W 2018 roku ilość projektów wewnętrznych oraz rozwój sieci i poprawa jakości zdominowały nasze spotkania.

Omawialiśmy między innymi alternatywne kanały pozyskiwania leadów, status prac nad nowym systemem CRM od Asari (Kameleon) oraz strategie marketingowe na pozostałe 3 kwartały.

Szkolenie musi mieć gości!

Mimo, że projekty wewnętrzne zdominowały to szkolenie, nie mogło zabraknąć gościa z zewnątrz. Tym razem byli to Rafał Chlebowski i Maciej Górka z serwisu e-bazanieruchomości.

Rozmawialiśmy między innymi na temat konwertowania klientów z rynku wtórnego na pierwotny, bez uszczerbku na sprzedaży na tym pierwszym.

Poniżej kilka ujęć z drugiego dnia.

Może to też Ci się spodoba

FreeUp – jedyna na rynku aplikacja dla agentów Freedom

Praca w nieruchomościach, jak każda profesja, ma swoje blaski i cienie. Sprzedaż zakończona sukcesem i wysoka prowizja często poprzedzone są godzinami żmudnej, wymagającej i powtarzalnej pracy. Telefonowanie do klientów, pozyskiwanie nieruchomości, weryfikacja dokumentacji, analiza promocji, w tym godziny spędzone na przeglądaniu ogłoszeń. Jak nie utonąć w morzu ogłoszeń, no i przede wszystkim: jak pracować mądrzej […]

Pomysł masowej budowy mieszkań czynszowych. Czy to realne? Przegląd prasy 11.04.2023

Oprócz Bezpiecznego kredytu 2 proc. oraz darmowego kredytu proponowanego przez KO pojawiła się jeszcze trzecia koncepcja. Ten pomysł to masowa budowa mieszkań czynszowych. Czy ta koncepcja jest realna i jak wpłynęłaby na rynek nieruchomości? I jak obecnie prezentują się ceny nieruchomości? Zachęcamy do przeczytania naszego nowego przeglądu prasy! Spadek cen mieszkań z drugiej ręki coraz […]

Przed nami dwucyfrowe podwyżki cen mieszkań? Przegląd prasy 07.08.2023

Już na etapie powstania pomysłu na Bezpieczny kredyt 2 proc. eksperci ostrzegali, że ten program może mieć złe konsekwencje. I spełniły się ich prognozy dotyczące podwyżek cen mieszkań. Problem w tym, że to nie koniec.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.