Trendy dla rynku nieruchomości - pobierz Trendbooka 2018!

sty 26, 2018 · Time 4 min. czytania

Jakie trendy dla rynku nieruchomości będą panować w 2018 r.? Na co należy się przygotować, czego obawiać, a z jakich działań zrezygnować? Pobierz najnowszego Trendbooka!

Droga do przewidywania trendów jest długa i wyboista. Prowadzi przez sięgnięcie do doświadczeń z kilku lat wstecz, obserwację obecnych zjawisk na rynku i analizę wszelkich statystyk marketingowych. Ich wynikową jest jednak pewnego rodzaju rachunek prawdopodobieństwa, przypominający momentami długoterminową prognozę pogody. Pozostaje więc pytanie: wierzyć czy nie? Rzucać się do wdrażania zmian, czy uśmiechnąć pod nosem?

Jedno jest pewne – nie zapoznanie się z nimi jest więcej niż ryzykowne. Wszystko, o czym mówi się w kontekście trendów, wynika przecież przede wszystkim ze zmian potrzeb klientów. W dużej mierze wpływają na nie nowe technologie i rosnące wraz z nimi oczekiwania względem jakości usług. Z tego właśnie względu, w tegorocznej edycji Trendbooka dla branży nieruchomości, tak duży nacisk położyliśmy na zróżnicowanie zagadnień.

W efekcie oddajemy w Wasze ręce publikację, która przyniesie odpowiedzi na wiele pytań, ale jeszcze więcej ich zrodzi. Mamy nadzieję, że lektura tegorocznego Trendbooka będzie punktem wyjścia do dyskusji oraz początkiem kolejnych pozytywnych zmian na rynku nieruchomości.

Kto w tym roku przewidywał trendy dla rynku nieruchomości?

W publikacji udział wzięli:

Trendy dla rynku nieruchomości - Pobierz Trendbooka!

Trendy dla rynku nieruchomości – Pobierz Trendbooka!

Czego dowiesz się z Trendbooka 2018 r.?

W tym roku poruszyliśmy między innymi takie tematy jak:

  • rekrutacja i znaczenie employer brandingu,
  • trendy sprzedażowe na rynku nieruchomości,
  • sytuacja w kredytach hipotecznych,
  • znaczenie pośrednika w procesie kupna i sprzedaży nieruchomości,
  • zmiany prawne, które będą przyczyną zmian w prowadzeniu biznesu na rynku nieruchomości,
  • rozległa analiza działań marketingowych,
  • oraz kilka wartościowych wywiadów i felietonów, które zmienią Twoje postrzeganie ważnych aspektów pracy pośrednika.

Śmiało, pobierz materiał #zadarmo i podziel się w komentarzu swoimi przemyśleniami na temat nadchodzących trendów dla rynku nieruchomości!

Może to też Ci się spodoba

Pomysł na biznes w 2019 roku – franczyza nieruchomości

Jeśli nie odziedziczyłeś w spadku fortuny, chcesz założyć własny biznes i zacząć zarabiać duże pieniądze, ale nie masz pomysłu, to dobrze trafiłeś. W tym artykule wskażemy ci jedną z możliwych propozycji na rentowny biznes – pokażemy na przykładach, czym jest franczyza i jak ją prowadzić. Opowiemy o branży nieruchomości i krok po kroku przeprowadzimy Cię […]

Konferencja Partnerów Freedom Nieruchomości 2023 – omówienie kierunku rozwoju firmy!

Za nami wyjątkowa Konferencja Partnerów Freedom Nieruchomości – największe, coroczne wydarzenie sieci. Uczestnikami dwudniowego spotkania byli partnerzy i franczyzobiorcy firmy, którzy poruszyli aktualne tematy dotyczące rynku nieruchomości. Nowy kierunek: Freedom Holding! Zaangażowanie, energia i masa wiedzy – tak w skrócie można opisać kwietniową konferencję Partnerów Freedom Nieruchomości. Wzięło w niej udział kilkadziesiąt osób: franczyzobiorcy oraz […]

All I want for Christmas, czyli 5 pomysłów na świąteczne dekoracje

Inspiracje na święta – krwistoczerwone choinki Melanii Trump w Białym Domu, dodatki scandi, a może naturalność i prostota stylu rustykalnego? Poznaj 5 pomysłów na świąteczne dekoracje i zamień swój dom w magiczną zimową krainę! Od czego zacząć dekorowanie domu na święta? Przede wszystkim zdecyduj się na żywą choinkę w doniczce. Odpowiednio pielęgnowana przetrwa czas Bożego […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.