W jakich godzinach pracuje pośrednik?

Apr 17, 2018 · Time 1 min. czytania

W jakich godzinach pracuje pośrednik?

Pośrednicy nie mają określonych godzin pracy. Podczas pierwszych tygodni większość czasu agencji poświęcają na szkolenia wewnętrzne. Następnie ćwiczą swoje umiejętności i odbywają pierwsze spotkania pod okiem menedżera lub doświadczonych doradców.

Po tym czasie każdy ustala swój indywidualny tryb wykonywania zadań. Agenci nieruchomości pracują z klientami i to właśnie od nich uzależniają swój rozkład dnia. Prezentacje sprzedawanych nieruchomości odbywa się z reguły po południu, a czasami również w weekendy. 

Wraz ze zdobytym doświadczeniem, coraz łatwiej jest dostosować grafik do swojego planu dnia. Sam stwierdzisz, kiedy jest najlepszy czas aby zająć się pozyskiwaniem klientów, czy uzupełnianiem dokumentacji oraz w jakich porach dnia Twoi klienci najczęściej umawiają się na prezentacje nieruchomości. Pracując w branży nieruchomości to Ty decydujesz, ile czasu chcesz poświęcić danego dnia na pracę i kiedy możesz pozwolić sobie na urlop, o ile realizujesz postawione przed Tobą cele! 

Może to też Ci się spodoba

Niezbędnik Agenta: 15 narzędzi i aplikacji, które zmieniają pracę agenta nieruchomości

Praca agenta nieruchomości jest jak przyspieszona teoria ewolucji – czasem po prostu nie sposób nadążyć za zmianami. Wymagania stawiane przez rynek i klientów sprawiają, że ciągłe skupienie, multizadaniowość i wzorowa organizacja stały się niezbędnym minimum. Czy w tej gonitwie można się jakkolwiek wspomóc? Można, z Niezbędnikiem Agenta!

Jak znaleźć dobre biuro nieruchomości

Ogłoszenia sprzedam/kupię bez pośrednika, to w tej chwili na rynku naprawdę rzadkość. Z reguły zamieszczają je albo osoby z doświadczeniem w branży nieruchomości, albo takie, które nie są świadome pułapek i trudności, jakie na nie czekają.  Większość z nas raczej nie sprzedaje mieszkania czy domu co roku. Często mamy więc w głowie stereotyp agenta cwaniaka, […]

Jak wycenić nieruchomość?

W sprzedaży nieruchomości są rzeczy ważne, bardzo ważne i po prostu kluczowe. Możemy przygotować nieruchomość, wykonać doskonałe zdjęcia, rewelacyjny opis. Naprawdę efektownie i aktywnie promować ofertę, ale… nawet to może nie wystarczyć do osiągnięcia pożądanego celu. Czyli? Do szybkiej sprzedaży nieruchomości. Dlaczego? Bo bezpośredni wpływ na czas sprzedaży mieszkania czy domu ma jego cena.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.