W jakim wieku są agenci pracujący we Freedom?

Apr 17, 2018 · Time 1 min. czytania

W jakim wieku są agenci pracujący we Freedom?

Średnia wieku agentów nieruchomości pracujących we Freedom to 36 lat. Nie oznacza to jednak, że nie pracują u nas dużo starsi pracownicy, bądź osoby tuż po studiach. Staramy się, aby każdy nasz zespół był zbudowany w taki sposób, aby znajdowali się w nim zarówno starsi managerowie jak i mniej doświadczeni pracownicy. 

Osoby zarządzające zespołami sprzedaży dbają o to, by młode osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w branży nieruchomości miały odpowiednie wsparcie podczas wdrażania się do zawodu pośrednika, poza wstępnym pakietem szkoleń zawodowych, które przeprowadzane są podczas pierwszych dni.

Może to też Ci się spodoba

Jak kupić mieszkanie z kredytem hipotecznym?

Mieszkanie jest już gotowe do zamieszkania, ale w księdze wieczystej wpisany jest bank. Spotkałeś się kiedykolwiek z taką sytuacją? Jaka była Twoja pierwsza reakcja? Strach, obawy, a może nawet chęć zmiany nieruchomości na inną? Okazuje się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Sprawdź, jak kupić mieszkanie z kredytem hipotecznym!

Pobierz Raport Rynku Nieruchomości 2020/2021

Za nami wyjątkowy rok. Pełen wyzwań, trudnych chwil i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zobacz, co się zmieniło i z czym przyjdzie nam się mierzyć w 2021. Pobierz raport o rynku nieruchomości i wykorzystaj tę wiedzę do podejmowania lepszych decyzji.

Czy muszę mieć doświadczenie w sprzedaży?

Czy muszę mieć doświadczenie w sprzedaży?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.