Usługi home stagingu. Czy warto poszerzać swoją ofertę?

Mar 22, 2017 · Time 2 min. czytania

Na czym polegają usługi home stagingu? Czy mają szansę stać się alternatywną drogą kariery dla projektantów i architektów? Profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sesji zdjęciowej i prezentacji klientom staje się standardem na rynku. Freedom Nieruchomości doszło w tym do perfekcji.

28 lutego w Olsztynie odbyło się spotkanie Studia Dobrych Rozwiązań. To ogólnopolska seria edukacyjna, poświęcona rozwojowi architektów i projektantów. Wśród doniesień o najnowszych trendach, najbardziej wyjątkowych materiałach wykończeniowych oraz inspiracjach dla projektantów, znalazło się miejsce na wystąpienie reprezentantki sieci Freedom Nieruchomości. O tym, jakie znaczenie mają usługi home stagingu w biurach nieruchomości mówiła Beata Jabłonowska. Absolwentka Akademii Artystycznej w Gdyni, autorka ponad 100 sesji zdjęciowych oraz aranżacji home stagingowych.

Większy zysk ze sprzedaży i wynajmu nieruchomości

Jabłonowska skupiła się na praktycznym aspekcie zabiegów używanych przy sprzedaży nieruchomości oraz możliwościom rozszerzenia oferty projektantów i architektów o tę właśnie usługę. Zainteresowanie wzbudziła przede wszystkim wśród inwestorów. W technikach home stagingowych zobaczyli bowiem ciekawą i zdecydowanie tańszą alternatywę dla zwiększania zysku z wynajmu nieruchomości.

Ścieżka kariery projektantów

Poszerzanie pakietu usług biur nieruchomości w Polsce o profesjonalny home staging staje się standardem. To otwiera również drzwi do nowych stanowisk pracy specjalistom od projektowania i aranżacji wnętrz. Każdą realizację home stagera wieńczy sesja fotograficzna, następnie obróbka zdjęć i umieszczenie ich w internecie, jako elementów uzupełniających opis nieruchomości na sprzedaż lub wynajem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o home stagingu i możliwościach jego wykorzystania? Przeczytaj artykuł opisujący 10 najważniejszych zasad tej sztuki.

Może to też Ci się spodoba

#szybkiwywiad: Nigdy nie zrezygnuję z ciągłej nauki

“Musisz pewnie kroczyć do przodu, wiedzieć gdzie chcesz dojść i być pewnym, że nigdy nie zabraknie Ci siły”. O biznesie, wyzwaniach i ciągłej nauce rozmawiamy z Joanną Skorupską – Dyrektorem oddziału Freedom Nieruchomości Poznań. Jaka jest Twoja biznesowa historia? Skąd pomysł pracy na własny rachunek? Powiem Ci tak – długo szukałam swojej drogi życiowej. Tak […]

COVID-19 a szanse dla rynku nieruchomości

Nic lepszego dla rynku nieruchomości niż COVID-19 nie mogło się przydarzyć. Kubeł zimnej wody był potrzebny już od dłuższego czasu by powstrzymać galopujące ceny, nieopanowany rozrost inwestycji typu condo i spekulacyjnych nowych deweloperów. Biura po kryzysie będą zdrowsze, chociaż będzie ich mniej.

Czy franczyzodawca pomaga w wyborze lokalu?

Czy franczyzodawca pomaga w wyborze lokalu?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.